Březen 2011

Animace: Harry Potter a Relikvie smrti druhá část (Fred)

31. března 2011 v 22:39 | AnNe |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2011)
Na jedné fanouškovské stránce (tumbrl) jsem narazila na animace zkrvaveného Freda.Kdo mě zná, potvrdí, že jsem dvojčat jeden z největších fanoušků, takže asi víte, co to se mnou udělalo :/ :'(. V kině to asi nevydejchám. Už si objednávám ten kamion kapesníčků, který si pořád slibuju :D :/...


Nové video ze zákulisí

31. března 2011 v 21:04 | Markét |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (2010)
Dnes se objevilo nové video ze zákulisí natáčení Harryho Pottera. Video je sestříhané ze všech 7 dílů. Na začátku Rupert Grint a Tom Felton diskutují o tom, co by mohl dělat Rupert kdyby padla jeho herecká kariéra- rapera nebo zmrzlináře. (:D) Dále ve videu můžeme vidět dvojčata Jamese a Olivera Phelpsovi, kteří mluví o svých rolích v Harry Potterovy.


Herci HP se objeví na akci propagující DVD

31. března 2011 v 18:59 | AnNe |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (2010)
New York propagace: Na den 4. dubna se plánuje ve městě New York Harry Potter: the Exhibition & Deathly Hallows: Part I DVD (akce na propagaci DVD) na Discovery Time Square, kde by se měl podle Warnerů objevit z tria Daniel Radcliffe a Bonnie Wright (další hvězdy to ještě nepotvrdili).Fanoušci z New Yorku mají možnost se přijít podívat a 'poskládat se' okolo červeného koberce.
EDIT: Pravděpodobně se objeví i James Phelps s Oliverem Phelpsem! (dík twitter.com)
Londýn propagace: Hvězdy jako je Warwick David, Matthew Lewis, Natalia Tena nebo Evanna Lynch by se měli zúčastnit stejné akce, akorát se bude konat v Londýně 10. dubna v HMV (okolí Oxford Street). Konat se to bude od 10 hod. Fanoušci mají omezený vstup (ti co se tam dostanou, dostanou speciální náramek s logem HP)

Daniel Radcliffe: Gypsy Robes Ceremony 2011

31. března 2011 v 17:39 | AnNe |  Daniel Akce
Broadway muzikál se zůčastnil Gypsy Robes Cerenomy, kde si jedna osoba na sebe vezme bílé roucho s logem muzikálu. Muzikál "How to Succeed in Business Without Really Trying", kde hraje Daniel se téhle tradiční akce zúčastnil. Níže se můžete podívat na pár fotek.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nové fotky z natáčení Comrade (Rupert Grint)

31. března 2011 v 15:39 | AnNe |  Rupert News
Na netu jsem objevila fotky ze setu Comrade, kde by měl Rupert být už 4. den. Okolí nevypadá moc teple :D. To asi bude celý film zakuklený a nebude vidět, kdo z herců mluví. :D No nic, tady jsou. :)) Na žadné není Rupert - jen štáb.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com.

Nejočekávanější film tohoto roku: Harry Potter a Relikvie smrti: část II

31. března 2011 v 14:19 | Michal |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2011)
Portál Mezinárodní filmové databáze (IMDb) sestavil nedávno žebříček 52. nejočekávanějších filmů roku 2011. Mezi to nejlepší, na co se letos filmoví příznivci v kinech těší patří i poslední Potterovka Harry Potter a Relikvie Smrti II. V pořadí osmý filmový díl celosvětově úspěšné a populární kouzelnické série se v tomto žebříčku umístil hned na prvním místě, přičemž předběhl i letošní rivaly Piráty z Karibiku 4: Na vlnách podivna, remake Tří mušketýrů, Transformers 3, Twilight ságu - Rozbřesk 1, nebo pokračování animáků Kung Fu Panda a Auta. Důvodem obrovských očekávání není jen připravované 3D zpracování, které bude podle Warnerů na vysoké úrovni, ale především skutečnost, že se jedná o velkolepé finále, ke kterému směřovalo všech sedm předchozích filmů. Celý žebříček najdete zde.

Plakát - Harry a Voldemort

31. března 2011 v 14:10 | AnNe |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2011)
Narazila jsem na super předělávku plakátu k druhé části Relikvií, na kterém je Harry s Voldemortem tváří tvář s bezovou hůlkou. Mě osobně se moc líbí! :)Nová fotka (Warrick Saint, 2011)

31. března 2011 v 11:19 | AnNe |  Daniel Photoshoot
Na stránce Gotham-magazine.com se konečně objevila nová fotka Daniela Radcliffe z roku 2011! Na titulce časopisu Gotham by se měl objevit v dubnu až květnu (+ uvnitř bude určitě víc fotek + rozhovor). Tuto fotku fotil Warrick Saint. Těším se na lepší kvalitu. :)Nová barva vlasů Toma Felton: Hot or not?

30. března 2011 v 21:59 | AnNe |  Tom Felton
Stránka Gossipgirl.net se ptala svých náštěvníku, jestli se nová barva vlasů, kterou ukázal Tom Felton v neděli na Jameson Empire Awards, líbí. Vyjádřili se takto:,,Tom Felton se na londýňské akci Jameson Empire Awards ukázal s tmavšími vlasy, které vypadjí drsnějí než v jeho roli Draca v Harry Potterovi. Vím, že je to klišé, ale nemůžu odolat bad-boy.'' A jak se vám líbí víc? Jste fanouškem vlasů jako ''mladý Draco'' nebo ''vyzrálejší Tom''? Je u vás nová barva Hot nebo Not? :)

Reklamy

30. března 2011 v 20:40 | WG Team |  Informations
Poslední dobou se tu reklamama jen hemží, proto jsme se rozhodli založit tento článek, kde je budete vkládat. Kdo to neudělá, budeme reklamu ignorovat nebo vás na to upozorníme (možná i nemile). Respektujte to!


Emma Watson v londýnské restauraci

30. března 2011 v 19:29 | Michal |  Emma Candids
Již minulý čtvrtek (24.března) byla Emma Watson viděna v jedné z londýnských restaurací, ale až dnes se z toho dne objevilo 11 HQ fotek. Na 10 fotek se můžete podívat níže.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Více fotek zde.


Nová fotka Heleny Bonham Carter (28.3.11)

30. března 2011 v 19:19 | AnNe |  Helena Bonham Carter
Objevila se nová fotka Heleny Bonham Carter z Paříže (28.3.11). Na fotce je se svým manželem Timem Burtonem.Nová videa z How to Succeed

30. března 2011 v 19:11 | Markét |  Daniel News
Na oficiálním youtube účtu How to Succeed, byly zveřejněny dvě nová videa s Danielem Radcliffem spolu s dalšími herci přímo z muzikálu. Určitě stojí se na ně podívat! :) Já si ten muzikál naprosto zamilovala. :DTrailer k HP7 2.část na CinemaCon

30. března 2011 v 15:59 | AnNe |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2011)
Trailer k Harry Potter a Relikvie smrti část II by měl být propuštěn ve čtvrtek na CinemaCon (více známý jako ShoWest). Je známo, že Warner Bros začne akci od 23:00 (italského času). Měl by tam být přítomen producent David Heyman. Je velmi nepravděpodobné, že video bude na netu online nebo v dobré kvalitě. Uvidíme, jestli se objeví nebo ne.


Video: Freddie Stroma na natáčení filmu A Cinderella Story

30. března 2011 v 14:29 | Michal |  Other Actors
Harry Potter herec Freddie Stroma (Cormac McLaggen) se objeví v dalším jeho filmovém projektu s názvem A Cinderella Story nebo take jmenován jako A Cinderella Story: Once Upon A Song, kde bude hrát roli krásného prince Luka a Warner Bros zveřejnilo nové video právě z natáčení tohoto filmu. Kromě Freddieho se zde objeví i Lucy Hale nebo Missi Pyle. Na DVD a Blu-ray by se měl objevit letos na podzim a také bude možná vysílán na ABC.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com..

Vše nejlepší, Robbie Coltrane!

30. března 2011 v 14:19 | AnNe |  Robbie Coltrane
Dnes 30. března slaví Robbie Coltrane své 61. narozeniny! My ho známe jako herce, který ztvárnil postavu Rubeuse Hagrida. Kratší info: Narodil se roku 1950 ve Skotsku. Měří pouze 185 cm. Zahrál si ve filmech Harry Potter, Dannyho parťáci 2 nebo Bratři Bloomovi. Jeho otec je chirurg a jeho matka klavíristka - po ní pravděpodobně zdědil své umělecké nadání v oblasti malířství - vystudoval malířskou školu Glasgow School of Arts. Mimo herectví se věnoval také režírování nebo komické scény (vystupoval v komickém pořadu The Comic Strip).

DVD menu DVD HP7: část I

30. března 2011 v 14:09 | Michal |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (2010)
V těchto dnech se na internetu objevily první náhledy interaktivního menu, které najdeme na připravovaném DVD Harry Potter a Relikvie Smrti I. Jde o potterovské menu, které má dosud nejjednodušší grafiku, navíc bohužel bez jakéhokoli kreativního nápadu. Úvodní intro tvoří obrázek prchajícího tria známý z plakátů, billboardů, wallpaperů, ale i obalu na Blu-ray disku. Při volbě scén najdeme jako pozadí symbol relikvií smrti a nakonec volbu jazyků dotváří obrázek Ronova obličeje s pozadím zachytávajícím chladící věže.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com..

Harry Potter: The Quest vydalo další exkluzivní klip

30. března 2011 v 11:19 | AnNe |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (2010)
Poslední dobou se tu videa z natáčení Harry Potter a Relikvie smrti I.část jen hemží. :) Stránka Harry Potter: The Quest vydala další exkluzivní klip, ve kterém se můžete podívat na Dana, když ho maskovali na scénu, kdy ho Hermiona zasáhla žihadlovým kouzlem, aby ho lapkové hned nepoznali. Níž máte i pár screencaps.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Já, Potomek 8. Kapitola

29. března 2011 v 21:13 | AnNe |  Já, Potomek
Dopis od táty spolu s fotografií založil do učebnice Péče o kouzelné tvory, kterou měl položenou na stole. Než se stačil vzpamatovat, přilétla další očekávaná černá sova - na první pohled ji poznal. Patřila babičce Molly a dědovi Arthurovi. Jared klidně usedl k němu na stůl a upustil dopis; ten tiše dopadl na podlahu. James se pro něj líně natáhl, sebral ho, a když se znovu narovnával, silně se bouchl o stůl, při čemž mu neuteklo hlasité 'Au'. Žáci, kteří seděli poblíž, se otočili s dychtivým výrazem, že se v koleji zase něco přihodilo. Avšak měli smůlu - se znuděným a zklamaným výrazem si zase hleděli svého. Sotva dopis dočetl, nemohl tomu uvěřit. Seděl celý zkoprnělý neschopen slova. Radši si ho přečetl znovu. Pozorněji.


Harry Potter video: The Happiest Memory

29. března 2011 v 20:19 | AnNe |  Harry Potter And The Prisoner Of Azkaban (2004)
Poslední dobou jsme s Wish Katie tak trochu 'ujeté' na videech s Harry Potterem. :D Tady je další s názvem The Happiest Memory (Nejšťastnější vzpomínka). Věříme, že se vám bude líbit tak moc jako nám. :)