Duben 2011

Poslední novinky o Danovi + hlasujte pro něj na cenu Drama Lague

30. dubna 2011 v 21:16 | Michal |  Daniel News
Daniel Radcliffe je v současnosti velmi zaneprázdněný mladý muž, nejen po pracovní stránce, ale i co se týče společenského života s prací souvisejícího. Daniel se objevil na titulce dubnového-květnového čísla časopisu Gotham (= jedna z přezdívek New Yorku), kde byl zveřejněn i rozhovor s ním (o divadle, o radostech života v New Yorku a broadwayské herecké komunitě). Při této příležitosti byl Daniel v úterý hostitelem na titulkové party, kde poskytl několik dalších rozhovorů (viz. níže). Fotky z focení pro časopis Gotham si můžete prohlédnout zde, fotky z příjezdu na večírek zase tady.

Harry Potter a Relikvie smrti: část II - animace s Ronem a Hermionou

30. dubna 2011 v 20:29 | Michal |  Ron & Hermiona
V tomto článku se můžete podívat na dvě mnou vytvořené animace Rona a Hermiony. Můžete se v nich podívat na scény z filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část II, které se objevily ve Sneek Peaku (první) a v traileru (druhá). Ta ze Sneek Peaku se liší akorát tim, že je tam jiný záběr na útěk před ohněm z konaty nejvyšší potřeby. Doufám, že se vám líbí.

!!!POKUD BUDETE KOPÍROVAT, TAK JEDINĚ SE ZDROJEM NAŠEHO BLOGU!!!


Harry Potter a princ dvojí krve dnes ve 20:00 na HBO

30. dubna 2011 v 19:19 | Michal |  Harry Potter and the Half-Blood Prince (2008)
Pro těch pár šťastných fanoušků, kteří nemají na čarodky co dělat a můžou si doma naladit TV stanici HBO, máme skvělou zprávu, jelikož dnes ve 20:00 budou dávat šestý díl Harryho Pottera - Harry Potter a princ dvojí krve. Zítra ho taky opakují ve 14:20, ale na HBO2.

Já, Potomek - 10. Kapitola

30. dubna 2011 v 13:49 | AnNe |  Já, Potomek
Moc se omlouvám, že to tak trvalo, ale neměla jsem na povídku moc čas ani náladu. :P Doufám, že se vám bude kapitolka líbit - udělala jsem ji schválně delší, abych vám tu měsíční pauzu nějak vynahradila :D. Plánuju ještě docela dost věcí, takže doufám, že alespoň 18. kapitol by se mohla povídka dožít. :D Uvidíme - podle vašeho zájmu. Psaní mě baví, takže v tom problém není. V příští kapitole se ještě dočtetě o tom, jak to vypadá v Potterovic rodince a v 12. plánuju skočit do jiného ročníku, aby se to trošku šouplo do jiné doby. :) Víc vám neřeknu. :P Přeju hezké čtení. :)


Nová twitter fotka Matthewa

29. dubna 2011 v 23:44 | AnNe |  Matthew Lewis

Před 15ti minutami Matthew Lewis zveřejnil na svém twitter účtu novou fotku. Jako pro každého správného brita je dnes významný den - svatba Williama a Kate. Jeho přeložený komentář: Kompletně s červenýma očima a vlasy z 50 let 19 století, zde jsem se šťastným párem.

Daniel se zúčastnil Easter Bonnet Ceremony

29. dubna 2011 v 22:49 | AnNe |  Daniel Akce
Daniel se zúčasnil Easter Bonnet Ceremony, kde prezentoval nějaké ceny (víc info se neví). Pro fanoušky New Yorku máme dobrou zprávu - cena vstupenky na muzikál Jak uspět... klesla. (Už chápu, proč Emma tam šla až po Velikonocích :D) Mám pro vás jen tyto 4 fotky:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com.

Už známe první skladbu ze soundtracku!

29. dubna 2011 v 22:39 | AnNe |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2011)
Včera se objevil nový trailer k Harry Potter a Relikvie ti část II (najdete ho v menu), který mám svou premiéru 14. července. V pozadí traileru jste mohli slyšet jednu skladbu ze soundtracku! Tuto skladbu s názvem "Lords of the Realm" složil John Samuel Hanson z Immediate Music, kde se nahrávají soundtraky pro trailery. Můžete si ji poslechnout níž. Mě se líbí. :)


Nové rozhovory pro OTRC

29. dubna 2011 v 22:20 | AnNe |  Oliver and James Phelps
Našla jsem dva rozhovory s dvojčaty pro OTRC, které se objevilo už 21.4., ale já si ho nevšimla. :D (divné co?) Nejvíc mě naštvala odpověd na otázku: Jste zadaní nebo volní? A Jamie samozřejmě odpověděl 'Bez komentáře'! :D Jedno video je o HP a druhé o jejich životě.Pokud videa nefungujou

Nové fotky z DVD Lunch v Madridu

29. dubna 2011 v 22:10 | AnNe |  Other Actors
Oliver Phelps, Mark Williams a James Phelps se zůčastnili DVD Lunch na propagaci HP7 I v Madridu. Tady jsem vám nahrála skoro 30 fotek. :)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com.

Devon Murray propůjčí svůj hlas Seamusovi Finniganovi ve videohře HP7: část II

29. dubna 2011 v 19:59 | Michal |  Other Actors
Dnes EABrightlight oznámili, že herec Devon Murray propůjčí svůj hlas postavě Seamuse Finnigana ve videohře Harry Potter a Relikvie smrti: část II. Na fotku Devona z nahrávacího studia (byla pořízena dnes) se můžete podívat níže. Již dříve také Rupert Grint potvrdil, že propůjčí svůj hlas Ronovi.

Video: odhaleno tajemství létání na košťatech ve filmech o HP

29. dubna 2011 v 19:19 | Michal |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (2010)
Stránka Harry Potter: The Quest zveřejnila nové video ze zákulisí HP. Tentokrát se podíváme na to, jak se natáčel let na koštěti, který jsme mohli vidět ve všech filmech a ve videu se objeví záběry z filmů Harry Potter a kámen mudrců, Harry Potter a princ dvojí krve, Harry Potter a Relivkie smrti: část I. Tyto záběry se týkají scén Sedm Potterů a a únik z komnaty nejvyšší potřeby ve filmu Harry Potter a Relivkie Smrti: část II. Uvidíme jak se líší let na koštěti na natáčení od letu ve filmu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nová zpráva od Emmy Watson ohledně šikany a filmu The Perks of Being a Wallflower

29. dubna 2011 v 15:09 | Michal |  Emma News
Emma Watson aktualizovala její oficiální stránku s novou zprávou, aby rozptýlila zvěsti, kolem jejího odchodu z Brownu, kde studuje již třetí rok. S touto zprávou i potvrdila, že příští měsíc začne natáčet film The Perks of Being a Wallflower v Pittsburghu v Pennsylvanii.

Vážení,

cítila jsem, že je třeba, aby jste se všichni dozvěděli, že to, proč jsem si vzala jeden semestr volna na Brownu, rozhodně nebylo kvůli šikaně, o které psala v poslední době média. Nikdy jsem ve svém životě nebyla do něčeho nucena a to ani na Brownu. Tento incident, přinášející '10 bodů pro Nebelvír' se v životě nestal. Mám potřebu vám tohle zdělit, protože obviňovat studenty Brownu ze šikany, která prý zapříčinila můj odchod, je opravdu nespravedlivé.

Prosím, nezkoušejte spekulovat o tom, co bych mohla dělat v září - nikdo z vás to nemůže vědět, protože ani já sama nemám ještě vůbec představu! Stejně, jako moji ostatní spolužáci z Brownu, se snažím přijít na to, co se bude dít ve třetím ročníku, a zda jej budu trávit v zahraničí (což je běžné) či ne.

Doufám, že se vám všem líbí nový trailer k Harrymu Potterovi. Brzy se přemístím do Pittsburgu, na natáčení filmu "The Perks of Being a Wallflower". Právě jsem se vrátila ze setkání se Stephenem Chboskym (režisérem a spisovatelem), Loganem a Ezrou (dva další představitelé hlavních rolí), a jsem si jistá, že to bude neuvěřitelná zkušenost. Cítím se velmi šťastná.

Doufám, že se máte všichni dobře.

Opatrujte se,

S láskou Emma xx.

Emma Watson navštívila muzikál Jak uspět..

29. dubna 2011 v 15:04 | Markét |  Emma News
Emma Watson navštívila včera večer muzikál Jak uspět v podnikání, aniž by jste se o to opravdu snažili, ve kterém hraje její kolega Daniel Radcliffe. Bohužel byla zveřejněna jen jedna fotka, na kterou se můžete kouknout níž.Rozhovory s herci z HP

29. dubna 2011 v 14:49 | Michal |  Other Actors
Pár herců z Harryho Pottera před nějakou dobou diskutovalo o některých jejich scénách v psoledním filmu celé série. Při zahájení prodeje DVD filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I a při propagaci Harry Potter: The Exhibition tento měsíc herci Bonnie Wright, Domhnall Gleeson, Robbie Coltrane a Michael Gambon prozradili pár věcí o scénách, které natočili (včetně scény s Harrym a Brumbálem na Kings Cross a znovu natáčení epilogu)

Screeny z traileru k Relikviím smrti II

28. dubna 2011 v 20:59 | Michal |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2011)
V dnešních raních hodinách se na internetu objevil trailer k filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část II a tim pádem i hodně nových záběrů a screenů. Abychom nebyli pozadu, přidáváme vám screeny ze stránky Hogwartsite. Níže se můžete podívat na ty nejdůležitější momenty z traileru, jinak všechny najdete zde.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

16 nových fotek HP herců z časopisu Empire

28. dubna 2011 v 19:19 | Michal |  Other Actors
Časopis Empire vydal sadu nových fotek, které se objeví v červnovém vydání (vyjde 26.května), jako oslavu nadcházejícího konce celé ságy. Redaktoři strávili přípravou článku 6 měsíců. Bylo zapotřebí udělat rozhovory s herci, ale i členy štábu a nafotit tyto skvělé fotky. Časopis slibuje, že se dočkáme zbrusu nových, dosud nezveřejněných fotek z natáčení, rozhovorů a také fotek herců. Na fotkách můžete vidět tyto herce: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Matthew Lewis, Tom Felton, Bonnie Wright, James a Oliver Phelps, Evanna Lynch, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Michael Gambon, Robbie Coltrane, David Thewlis, Gary Oldman, a Timothy Spall.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nová twitter fotka

28. dubna 2011 v 19:10 | AnNe |  Oliver and James Phelps
Naše drahé dvojčátko Oliver zveřejnilo další fotku - tato je z Madridu, kde propaguje HP společně s Markem Williamsem a Jamesem Phelpsem. Jeho fotky jsou zkrátka úžasné, nemyslíte? :) Překlad statusu: Madrid pro nás začíná být skvělý, ještě jednou.

Nový oficiální still

28. dubna 2011 v 18:49 | AnNe |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2011)
Objevil se nový oficiální still k druhé části, na kterém je Harry při závěrečné bitvě, vážení. :D Nejdou mi obrázky, layouty apod., takže nevidím, jak jsem to přidala. :( Omlouvám se za chyby.


Nová fotka z National Radio

28. dubna 2011 v 17:49 | AnNe |  Oliver and James Phelps
Olivera, Jamese a Marka pozvali ve čtvrtek do National Radion, kde má svou show od 06:00 do 12:00 Juan Ramon Lucas. Momentálně jsou všichni tři v Madridu, Španělsko. Pokud se objeví nové fotky, hned tu jsou. Boužel zatím jsem našla jen tuto:. James je v Madridu také kvůli svému novému filmu - má naplánovaný rozhovor s Sé Lo Que Hicísteis.