Květen 2011



Nová fotka Emmy Watson z Lancome party

31. května 2011 v 20:39 | AnNe |  Emma Ostatní
Objevila se nová krásná fotka Emmy Watson s Cyrilem Descoursem na Lancome Party.




Trailer k filmu The Silence of Joan/Jeanne Captive

31. května 2011 v 20:29 | Mike |  Other Actors
Na youtube se objevil trailer k filmu The Silemce of Joan (Jeanne Captive), který byl zřejmě odprezentován na festivalu Cannes. Ve filmu si zahraje postavu Johanky z Arku nikdo jiný než Clémence Poésy.


Clémence Poésy se zůčastnila 64th Annual Cannes Film Festival

31. května 2011 v 20:12 | Markét |  Other Actors


Clémence Poésy se zůčastnila 64 Annual Cannes Film Festival - Pirates of the Caribbean On Stranger Tides (Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna) . Měla na sobě krásné modré šaty a ani nemusim psát, jak strašně moc jí to slušelo!




Fotky najdete ZDE. (později je nahraju, nejde mi imagebam :()

Oliver a James Phelps na Heineken Champions League Final VIP After Party

31. května 2011 v 20:09 | Mike |  Oliver and James Phelps
Oliver a James Phelps se 28. května 2011 zúčastnili Heineken UEFA Champions League Final v Londýně, v Anglii. Níže se můžete podívat na fotky z VIP After Party.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com.

Nové fotky pro Bullett Magazine

31. května 2011 v 19:41 | AnNe |  Tom Felton
Přidávám úžasné fotky Toma Feltona pro Bullett Magazine. Rozhovor a další fotky by se měly v tomto časopisu objevit v létě tohoto roku! Fotky nafotil Damon Baker a stylista byl Mark McMahon.


imagebam.com imagebam.com...

Klip k Relikviím smrti II v HD

31. května 2011 v 19:39 | Mike |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2011)
Nedávno se objevil klip k Relikviím smrti II, který byl odvysílán během Ellen Degeners Show. Mohli jste si v něm všimnout třech nových záběrů a to Rona a Hermiony v trezoru Lestrangeových, trio unikající na košťatech před zložárem z komnaty nejvyšší potřeby a Voldemorta v Bradavicích. Na klip v HD se můžete podívat níže.

Rozhovor s Jasonem Isaacsem pro Empire

31. května 2011 v 19:29 | Mike |  Jason Icaacs
V průběhu týden se na internetu objevilo pár rozhovorů s herci z HP pro Empire Magazine, mezi kterými byli Oliver a James Phelpsovi, Matthew Lewis, Rupert Grint, Tom Felton a nyní s Jasonem Issacsem. Úryvek si můžete přečíst níže. Rozhovor v AJ najdete tady.

Jason: "Všechno bude splacený. Deset let našich životů vyvrcholí v tomto neobyčejném dobrodružství, při kterém budete i vy a lidé, kteří milují knihy, budou okouzleni a budou milovat to, jaký odlišný je tento film. Ti, kteří si myslí, že vědí, co přichází, dostanou, co potřebují a chtějí, no tak, jak by to nečekali. Kromě mě tu už nebude nikdo, pro koho to bude třeba dělat, ale já si pořád přeju, aby natáčení pokračovalo. "

Během rozhovoru Jason také vyprávěl o tom, jak se pokoušeli přijít na správnou rozloučenou s Luciuse Malfoye v posledních scénách:

"Napadl nás velmi stručný moment, který by podle mě perfektně charakterizoval Luciusovo konání. Avšak toto by mohlo být v bonusech na DVD, proto vám o tom nebudu mluvit. "

Byl v USA odvysílán nový TV spot/trailer k Relikviím smrti II?

31. května 2011 v 19:09 | Mike |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2011)
Podle některých webových stránek, byl v USA odvysílán nový TV spot/trailer s novými záběry z filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část II. Zatim společnost Warner Bros. tuto zprávu nepotvrdila ani neodmítla. Zatim ji však považujme za pouhou fámu. Níže se můžete přečíst popis tohoto spotu/traileru, který unikl na intarnet. Jestli je to pravda doufám, že se brzy objeví.
TV spot začíná stejně jako teaser trailer.
Slyšíme tóny skladby "Hedwig's Theme". Vidíme nějaké záběry na Snapea a Princův příběh.
Vidíme logo Warner Bros.
Voldemort: Harry Potter..
Snape kráčí k svému pódiu před studenty. Slyšíme, jak Snape něco říká, během toho běží několik záběrů na Harryho u hrobu Dobbyho.
Snape: Harry Potter je v poslední době rozhořčený z tohoto hradního areálu.
Vidíme záběr na mokrého Harryho Pottera.
Snape: Dnes v noci, on porušil naše zdi (pozn: zdi našeho hradu)
Záběr na Harryho vstupujícího do Komnaty Nejvyšší potřeby. Voldemort děsivě ječí. Smrtijedi prchají oknami Velké síně.Pak slyšíme Kingsleyho.
Kingsley: Dnes v noci, stojíme před velkou hrozbou.
Záběr na Smrtijeda ničícího zabezpečovací kouzla, které chrání hrad.
Kingsley: A my máme omezené možnosti.
Některé starší záběry na vozík v Gringottově bance a na Gringottovic draka.
Kingsley: Můžeme bojovat.
McGonagallová a Snape na sebe míří hůlkami. Vidíme nový záběr na více rytířů pohybující se směrem ze své původní pozice a starý záběr na jednoho rytíře před Velkou síní.
Kingsley: Ale žádná z těchto možností..
Nový záběr na draka řítícího se skrze pilíř.
Kingsley: Kapitulace.
Lidé z Prasinek běží z kopce dolů, směrem k příchozímu nebojácnému davu Smrtijedů.
Některé dlouhé záběry z bitvy o Bradavice, některé staré, některé nové.
Pak vidíme stejný duel Harryho Pottera a Voldemorta.
Voldemort: Pouze já můžu žít..navždy

Plakát: Severus Snape

31. května 2011 v 19:09 | AnNe |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2011)
Objevil se očekávaný plakát Severuse Snapa k druhé části Relikvií! Z facebooku mi nejdou ukládat obrázky, takže tu máte dočasně odkaz.



2. Kolo: Soutěž o nejoblíbenější scénu z HP filmů/knih

31. května 2011 v 15:59 | AnNe |  Informations
Dnes začíná druhé kolo soutěže o nejoblíbenější scénu z HP filmů/knih. V minulém kole vypadla Hellgirlll. V tomto kole vypadnou dva s nejmenším počtem hlasů a další kolo začně 7.května. Hodně štěstí! :)

Plakát s Dracem Malfoyoem k Relikviím smrti II

30. května 2011 v 19:19 | Mike |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2011)
Na dalším charakterovém plakátu k Relikviím smrti II můžete vidět Draca Malfoye před troskama Bradavic. Zžejmě již zítra a pozítří bychom se měli dočkat plakátů se Severusem Snapeem a Bellatrix Lestrangeovou.


Helena Bonham Carter: ''Je to jako bych konečně našla domov.'''

30. května 2011 v 15:59 | AnNe |  Helena Bonham Carter
Britská herečka Helena Bonham Carter se cítí jakoby našla domov po boku Tima Burtona a jejich dvou dětí. O vztahu mezi Timem a jí řekla: ,,Je tolik věcí, které máme společné, máme stejné morálné hodnoty a stejný humor, který může být docela hravý a dětinský. Také jsem ráda, jak kreativní Tom je. Cítíme se spolu tak pohodlně. Je to jako bych konečně našla domov.'' Svého manžela Helena potkala na natáčení filmu Planet of the Apes roku 2001. Tvrdí, že při natáčení se sebe moc nevšímali, až pak se spolu sešli a sblížili se.''Já a Tim jsme si při natáčení moc blízcí nebyli. Sotva jsme na sebe promluvili. Avšak pár měsíců později jsme se znovu potkali a praštili do toho.''

Emma na cestě do posilovny v Pittsburghu

30. května 2011 v 15:49 | Mike |  Emma Candids
Včera, 29. května, byla Emma opět zastižena paparazzi v Pittsburghu, a to znovu ve chvíli, kdy směřovala na cvičení do sportovního centra.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Scany z Vanity Fair Italia

30. května 2011 v 15:19 | Mike |  Emma Magazine Scans
Emma se objevila v novém vydání časopisu Vanity Fair Italia a už se objevil rozhovor (v češtině díky stránce emmawatsonfan.net si ho můžete přečíst tady) a dvě nové fotky pro Lancôme. V tomto článku se však můžete podívat na scany právě z tohoto časopisu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rozhovor s Matthewem Lewisem pro Empire

30. května 2011 v 14:39 | Mike |  Matthew Lewis
Matthew Lewis diskutoval v novém rozhovoru pro Empire Magazine o dramatické změně charakteru Nevilla Longbottoma od prvních filmů až do finále, jaký vliv měl režisér David Yates na něj jako herce a na filmy obecně. Jelikož sem video nejde vložit tak ho najdete tady společně s rozhovorem v angličtině.

Fotka Ruperta z nahrávacího studia

30. května 2011 v 14:29 | Mike |  Rupert News
To, že Rupert Grint propůčil svůj hlas Ronovi ve videohře Harry Potter a Relikvie smrti: část II, víme už jak dávno, ale až nyní byla na Facebooku zveřejněna jeho fotka z nahrávacího studia. Uvidíme kdo ještě další propůjčí svůj hlas postavám kromě Ruperta, Evanny, Devona, Matthewa a Toma.

Nové fotky Emmy Watson

29. května 2011 v 17:49 | AnNe |  Emma News
Objevily se dvě nové fotky Emmy Watson. Na první fotce je v klubu s Johnnym Simmonsem a na druhé je se šťastnou fanynkou.


imagebam.com imagebam.com...