Červenec 2011

Nina Dobrev o Emmě

31. července 2011 v 21:19 | Mike |  Emma News
Nina se nedávno rozhovořila o Emmě Watson a o její roli ve film The Perks of Being a Wallflower.
"Svět ji viděl v podstatě jen v jedné roli - krásnou, konzervativní, sladkou a milou postavu, cože je skvělé," řekla během focení pro kampaň "PUMA Project Pink", který podporuje boj proti rakovině její kolegyně z nového filmu The Perks of Being a Wallflower Nina Dobrev. "Ale tohle je něco jiného, tak jak jí ještě nikdy nikdo neviděl, což je báječné. Tahle role je pro ní úžasná."

"Myslím, že všichni budou nadšeni, až jí uvidí v něčem novém." říká Nina."A vidět ji, jak roztahuje křídla a zkouší nové věci.Je vždycky skvělé vidět někoho, koho máte rádi, jak dělá něco jiného, nebo sledovat různé stránky jeho osobnosti. "

Emma nedávno mluvila s WENN o její roli:
"Je tam scéna, kde musím napodobit Susan Sarandon v Rocky Horror Picture Show a stojím v korzetu se všemi těmi doplňky zkoušející tančit. Cítila jsem se směšně. Je zábavné odejít od Pottera a pak stále dělat věci, které jsou nové."

Nina taky napsala na svůj Twitter zprávu: Harry Potter byl úžasný! Tak smutný .. Nemůžu uvěřit, že je konec. Dobrá práce @ EmWatson roztočila si to holka! Gratuluji!

První fotky z natáčení The Philosophers

31. července 2011 v 20:49 | Mike |  Bonnie Wright
Byly zveřejněny první fotky z nového filmu, který Bonnie natáčí v Indonesii, The Philosophers. Sice jsou to pouze behind-the-scenes fotky, ale i tak je určitě na co se podívat.Pod fotkami si přečtěte o čem film bude.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com.imagebam.com imagebam.com
"Je to americký film na mezinárodní škole v Jakartě, v podstatě drama, které se ke konci mění v psychologický thiller," vysvětluje. "Je to poslední filozofická třída střední školy a mají velmi zvráceného učitele, který představuje hodiny na základě myšlenkových experimentů. Jeho nápad je když se nukleární bomba chystá vybuchnout a je zde bunkr, který je určen pouze pro deset lidí. A nás je 21, včetně něho. Takže v podstatě jsou přátelé proti sobě a jsou velmi testováni při tom, kdo koho vybere."

Bonnie by byla skvělou volbou do prequelu Sexu ve městě

31. července 2011 v 20:39 | Mike |  Bonnie Wright
Znáte seriál Sex ve městě? Pokud ano,tak čtěte. Možná víte, že by se měl natáčet "prequel" tohoto seriálu a to z doby, než se Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda staly milovnicemi sexu, značkových bot a prostě všeho, jak je dnes známe. Začátkem tohoto týdne časopis Grazia zveřejnil článek o tom, kdo by tyto čtyři hlavní postavy měl hrát, avšak producenti tento článek popřeli s tím, že ještě nemají jasno. A já jsem na internetu objevila stránku, která doporučila čtyři herečky a mezi nimi je i Bonnie Wright! Oficiální text najdete zde.
Miranda - Myslíme si, že modelka, která se stala herečkou, Lily Cole, by mladou Mirandu zahrála naprosto dokonale, ale vypadá moudře a oni nemohli vypadat odlišně, takže si nemyslíme, že by to mohlo fungovat. V opačném případě si myslíme, že Bonnie Wright (která hraje Ginny Weasley v Harrym Potterovi) by mohla být dobrá volba obsazení. Nyní je volná od kouzelnického závazku a mohla by ukázat své herecké schopnosti tím, že by hrála někoho úplně jiného ... politicky nakloněnou, upovídanou Mirandu!


Fotky z natáčení filmu Dark Shadows

31. července 2011 v 20:13 | Mike |  Helena Bonham Carter
Níže se podívejte na 10 fotek z natáčení filmu Dark Shadows, ve kterém hraje naše Helča. Na fotkách můžete také vidět její dablerku a samotného Tima Burtona.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Videa z premiéry Zrození planety opic

31. července 2011 v 19:59 | Mike |  Tom Felton
V celém článku najdete více videí z premiéry Zrození planety opic. Na fotky se podívejte tady.

Emma na cestě do kina s přáteli v Santa Monice

31. července 2011 v 19:49 | Mike |  Emma Candids
Objevily se dlaší candids fotky ze Santa Monicy, tentokrát již z 29. července, kdy se Emma vydala se Sophií Sumner na film do kina.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Všechno nejlepší Richarde Griffithsi

31. července 2011 v 19:29 | Mike |  Other Actors
Dnes 31. července 2011 slaví kromě J. K. Rowlingové a Harryho Pottera také herec a představitel Harryho strýce Vernona Richard Griffiths své 64. narozeniny. Kromě HP jste ho také mohli vidět ve filmech jako jsou Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna, Baletní střevíčky, Šprti nebo Krása na scéně. Přejem všechno nejlepší.

Všechno nejlepší Jo Rowling

31. července 2011 v 19:19 | Mike |  J.K.Rowlingová
Dnes je pro všechny fanoušky brýlatého kouzelníka opravdu důležitý den. Dnes totiž slaví narozeniny ta nejdůležitější osoba, díky které jsme přečetli 7 knížek, viděli 8 filmů. Dnes slaví 46. narozeniny J. K. Rowlingová. Jo přejeme k jejímu krásnému věku všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky, úspěchů.

Všechno nejlepší Harry Pottere

31. července 2011 v 11:01 | Mike |  Ostatní informace k HP
Před dvaceti lety ležel malý chlapec na podlaze v jedné chátrající chatce na malém ostrově uprostřed bouří rozbouřeného moře a sledoval osvětlený displej bratrancových digitálek, aby přesně věděl, že je půlnoc, a on bude moci sám sobě pogratulovat k jedenáctým narozeninám. Nebylo to ani tak proto, že by se těch svých narozenin nemohl až tak dočkat.Věděl však, že nikdo jiný mu nepogratuluje.Své první narozeniny, když ještě žili jeho rodiče, si nepamatoval, nevěděl ani to, že kdesi má kmotra, který mu na ty první narozeniny koupil úplně Nejúžasnější dárek, od kterého ho tehdy nemohli odtrhnout.Již téměř deset let žil s tetou a strýcem, a ti si věru na jeho narozeniny nepotrpěli.Oni si vlastně nepotrpěli na nic, z čeho by mohl mít nějakou radost.I na tomto ostrově uprostřed ničeho se nacházely jen proto, že strýc nechtěl, aby si přečetl některý z dopisů, které mu kdosi začal posílat...
K jeho velkému překvapení se hned po půlnoci, tedy na samém počátku jeho narozeninového dne, rozletěly dveře na jejich dočasném bydlišti a do chlupy vešel - obr!A ten obr mu řekl, že je čaroděj a pokud bude chtít, může chodit na čarodějnickou školu.Kromě toho vyrobil bratranci Dudleymu prasečí ocásek a hned ráno ho vzal do Londýna, zavedl ho do kouzelnické nákupní uličky a do kouzelnické banky, kde měl celé kopy čarodějnických peněz, které mu zanechali rodiče.Pak mu nakoupil všechny věci, které bude potřebovat ve škole, včetně kouzelnického oblečení a kouzelnického hůlky.A navíc dostal nádhernou sněžnou sovu, své první zvířátko.V ten den se sice dozvěděl i to, že jeho rodiče nezahynuli při nehodě, jak mu celá léta říkali teta a strýc, ale je zabil nejhorší čaroděj posledních dob, který se pokusil zabít i jeho, ale neuspěl a zmizel, a on je nyní mezi kouzelníky známý jakoChlapec, který přežil.No, tak to byly ty nejkrásnější narozeniny, jaké si pamatoval. V průběhu následujících let zažil další narozeniny, už obklopen přáteli. Dnes slaví 31 leta gratulovat mu bude manželka, kmotřenec, dva synové a dcera, nejlepší přátelé a jejich děti, svokři, švagři, synovci a neteře a celá spousta přátel a známých.A dokonce i množství neznámých si vzpomene, že dnes slaví Chlapec, který přežil. Přejem všechno nejlepší.

Rozhovor s Tomem z Chicaga

31. července 2011 v 9:13 | Méry |  Tom Felton
CHICAGO - Hrát Draca Malfoye, méně než milého chlápka oproti heroickému Harry Potterovi v sériích jejihž poslední kus šel nedávno do kin mohlo být pravděpodobně složité. Ale o tom Tom Felton nechce ani slyšet, je to mimořádně milý chlapík a velký obdivovatel Potterovské mánie. Tom Felton se narodil v Londýně a svou hereckou kariéru začal když mu bylo osm let. Roli Draca dostal když mu bylo 13 díky filmu 'Harry Potter a Kámen Mudrců'. Ačkoliv hraje něco jako školního šikanátora je to právě Feltonova pozornost k charakteru, který Draca oživil a částečně ovlivnil Rowlingovou v dalším literárním vývoji postavy. HollywoodChicago.com dostalo šanci si s Tomem Feltonem sednout a vyfotit si jej uprostřed novinářské mely kolem druhé částí 'Relikvií Smrti'. Promluvil si s námi o pro něj nejvýznamnějších postavách, kam nyní směřuje - včetně jeho nadházejícího filmu 'Vzpoura Planety Opic' - a o tom, jaké to je být v centru Potterovské pozornosti.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
HC.com: Do teď jsi již hrál několik rozdílných postav aby jsi věděl jak vyzvat sebe samotného jako herce. Je lepší hrát někoho kdo je víc jako ty nebo někoho kdo není tak milý jako právě Draco, více benigní nebo dobré charaktery?
Tom: Shledávám jednoduším, zábavnějším a vyzývavějším hrát někoho kdo je co nejvíce opačným mě samotnému. Čím podobnější mi ten charakter je tím více se ptám co by udělal, co by si myslel. Někdy si taky pomyslím 'oh, to je hrozné' (směje se), ale když je charakter bouřlivý, a Draco je dobrý příklad - je to poté mnohem jednoduší a zábavnější.

Magický Brk

31. července 2011 v 9:07 | Méry |  Ostatní informace k HP
7 KNIH, 7 DNÍ, 7 ŠANCÍ to je název nové výzvy kterou nabízí stránka Pottermore.com. Od 31.7.2011 do 6.8.2011 vám oficiální stránka projektu nabídne každý den jednu hádanku pokud ji vyřešíte včas je možné že získáte šanci vstoupit do Pottermore dříve než v Říjnu 2011.

Co to je ?

Magický Brk je umísten v Bradavické škole Čar a Kouzel. Detekuje narození kouzelnického dítěte a zapíše jeho jméno do obrovské knihy. Každý rok, profesorka McGonagallová projde knihu a pošle dopisy těm dětem, kterým je 12 let aby je informovala o jejich místě v Bradavicích. Těch pár šťastlivců, kteří zjistí kde je brk během této výzvy (31.7-6.8) budou mít šanci se zaregistrovat na Pottermore před jejím začátkem v Říjnu 2011.

Bonnie a Jamie na Closing Party

30. července 2011 v 20:29 | Mike |  Bonnie Wright
Na internet se dostaly dosud neviděné fotky Bonnie a Jamieho z doby, kdy se zúčastnili oficiální zakončovací party pro Britské módní rady s další modely z NY a Sony Music podporovaný Tanqueray No. TEN a Icenberg Vodka v Paint, Millbank Tower. 4 HQ fotky naleznete níže.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com.imagebam.com

Ukázka s Freddiem z filmu A Cinderella Story: Once Upon a Song

30. července 2011 v 19:12 | Mike |  Other Actors
Minulý rok herec Freddie Stroma, který je nám znám jako student Cormac McLaggen, přijal nabídku na roli Luka v televizním muzikálu A Cinderella Story: Once Upon a Song. DVD této moderní pohádky vychází již 6. září tohoto roku a Warner Bros. zveřejnily střih z filmu s názvem Knockin, kde Freddie zpívá jednu z filmových písní. Video najdete v pokračování.
imagebam.com imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Video s Emmou ze Show Davida Leattermana s titulkama

30. července 2011 v 19:05 | Mike |  Emma Videos
Nedávno byla Emma Watson v Show u Davida Lettermana, kde mluvila o Harrym Potterovi, o zkušenosti s alkoholem nebo jaký je rozdíl mezi americkými a anglickými diváky. Na stránce videacesky.cz se objevil záznam právě z této show s titulkama. Podívat se na něj můžete tady.

Všechno nejlepší Neville Longbottome

30. července 2011 v 18:29 | Mike |  Ostatní informace k HP
Stačilo jedno rozhodnutí před více než třiceti lety, a všechno mohlo být jinak. Jedno proroctví předpovídalo, že na sklonku července 1980 se narodí chlapec, který bude schopen porazit jednoho zlého strýčka. Chlapci se narodili dva a špatný strýček se dlouho rozhodoval, o kom vlastně to proroctví bylo. A dnešního oslavence si nevybral. Neville Longbottom se narodil 30. července 1980 bystrozorům Frankovi a Alice Longbottomovým. Jeho rodiče sice v osudnou halloweenskou noc nezahynuli, ale po mučení kletby Cruciatus skončili s permanentním poškozením v doživotní nemocniční péči. Malého Nevilla se ujala babička Augusta, která ho vychovávala s láskou, ale přísně a úzkostlivě, převážně ve společnosti svých vrstevníků. U malého Nevilla se magické schopnosti projevily poměrně pozdě, jeho příbuzní se už pomalu začínali obávat, zda není Moták (no nevzdávali se naděje a nadále jej vytrvale testovali). V jedenácti letech nastoupil na Bradavickou školu čar a kouzel. Moudrý klobouk ho, na jeho velké překvapení, zařadil do Nebelvíru. Pro svou nemotornost a zapomnětlivost se stal terčem posměšků známých šikanistů a občas i obětí netrpělivosti bradavických profesorů, otevřeně odporný byl k němu jedině profesor lektvarů Snape. Jeho nejbližší spolužáci si ho časem a nepozorovaně oblíbili pro jeho nekonfliktní a dobrosrdečnou povahu, často ho bránili a dokonce ho nabádali, aby se nebál postavit těm, kteří mu něco udělají. Nepočítali s tím, že první, komu se postaví, budou oni sami - na základě čeho to bude právě Neville, kdo pomůže Nebelvíru vyhrát školní pohár. A ani samotný Neville netušil, že o několik let později se projeví jeho skutečná Nebelvírské povaha a on se s heslem "Připojím se k vám, když peklo zamrzne!" Postaví samotnému Voldemortovi, zničí jeden z viteálů a přispěje v vítěznému konci války. Neville se po válce na krátké období připojil k bystrozorům, později se stal profesorem bylinkářství v Bradavicích. Je ženatý s Hannah Abbottová a spolumajitelem Děravého kotle. Dnes slaví 31 let. Přejem Nevillovi všechno nejlepší.

Změněno datum premiéry filmu The Woman in Black v USA

30. července 2011 v 11:20 | Mike |  Daniel News
CBS Films původně oznámily, že Danův nový thriller The Woman in Black zasáhne americká kina 20. ledna 2012. Datum se změnilo a tak film bude promítán v USA od 3. února 2012, tedy týden před Britskou premiérou, která je 10. února 2012.


Zahraje si Emma ve filmu The Host?

29. července 2011 v 20:29 | Mike |  Emma News
A máme tu další fámu kolem Emmy. Jejím dalším filmovým projektem by mohl být film The Host, který bude natočet podle stejnojmené knihy autorky Twilight Stephanie Meyer. Nezapomeňte, že Emma stále nepotvrdila svou účast na filmu Beauty (adaptace na Krásku a zvíře). Zatim je pouze v jednání. Myslim si, že si Emma ve filmu Th Host nezahraje, jelikož jak sama řekla, chce se věnovat studiu.