Srpen 2011

Emma na odchodu z Shepherds Bush Empire

31. srpna 2011 v 21:29 | Mike |  Emma Candids
Včera večer (30. srpna 2011) byla Emma v londýnském Shepherds Bush Empire, kde se zúčastnila koncertu Edward Sharpe. Při jejím odchodu ji, společně s kamarádem, zastihli paparazzi.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Nová fotka Hermiony z Relikvií smrti I

31. srpna 2011 v 21:09 | Mike |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (2010)
Našel jsem novu fotku Hermiony (novou jelikož sem jí nikdy neviděl) ze svatby Billa a Fleur. Nevím jestli je to Stills fotka nebo jenom fotka z natáčení (nikde nejsou kamery), ale podle mě se jedná o chvíli kdy jí Krum pozve k tanci a nebo se jenom Emma něčemu směje. Doufám, že se scéna s Krumem brzy objeví jako video.

Severus Snape je nejoblíbenější postavou z Harryho Pottera

31. srpna 2011 v 20:29 | Mike |  Ostatní informace k HP
Před několika měsíci stránka Bloomsbury zahájila celosvětové hlasování o nejoblíbenější postavu fanoušků z Harryho Pottera. Hlasování již zkončilo a nejoblíbenější postavou je prof. Severus Snape, který na druhém místě nechal Hermionu Grangerovou a na třetím Siriuse Blacka. Celý žebříček najdete níže.

1. Severus Snape
2. Hermiona Grangerová
3. Sirius Black
4. Harry Potter
5. Ron Weasley
6. Lenka Láskorádová
7. Ginny Weasleyová
8. Albus Brumbál
9. Dobby
10. Draco Malfoy
11. Remus Lupin
12. Neville Longbottom
13. Fred Weasley
14. Bellatrix Lestrangeová
15. Minerva McGonagallová
16. Rubeus Hagrid
17. Lord Voldemort
18. Nymphadora Tonksová
19. Zlatoslav Lockhart
20. George Weasley
21. James Potter
22. Hedwika
23. Lily Potterová
24. Lucius Malfoy
25. Molly Weasleyová
26. Cedric Diggory
27. Alastor Moody
28. Arthur Weasley
29. Krátura
30. Mozkomoři
31. Dolores Umbridgeová
32. ufňukaná Uršula
33. Sybilla Trelawneyová
34. Rita Holoubková
35. Filius Kratiknot
36. Argus Filch
37. Dudley Dursley
38. Vincent Crabbe
39. Gregory Goyle
40. Kornelius Popletal

První plakát ke hře LEGO Harry Potter: years 5-7

31. srpna 2011 v 20:19 | Mike |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2011)
Máme tu vůbec první plakát ke hře LEGO Harry Potter: years 5-7, který je naladěn spíš na bitvu o Bradavice. Můžete na něm vidět Harryho, Hermionu, Levanduli přilepenou na Ronovi, Naginiho a Voldemorta s Bellatrix za sebou.

Emma na letišti v Benátkách

31. srpna 2011 v 14:50 | Mike |  Emma Candids
28. sprna 2011 byla Emma spatřena na letišti v Benátkách v Itálii přo odletu do Londýna, kde strávila dva dny se svým přítelem Johnnym Simmonsem. Fotka neni moc kvalitní, jelikož je vyfocena nějakou fanynkou.

Grint a Comrade: Nová stills fotografie

31. srpna 2011 v 14:23 | Pokacek100 |  Rupert News
To, že si Rupert Grint zahraje ve filmu Comrade (v českém překladu: Soudruh). Postupně se nám k tomuto filmu objevují různé stills fotografie a nyní pro Vás jednu novou stills fotografii mám. Myslím si, že tento film bude stát za to.

Nová fotka Ruperta by Lorenzo Agius

31. srpna 2011 v 14:19 | Mike |  Rupert Photoshoot
Objevila se nová fotka z photoshootu Ruperta, který nafotil minulý rok k propagaci Relikvií smrti I.

Nové fotky Toma a Ruperta z photoshootu pro Band of Outsiders

31. srpna 2011 v 12:49 | Mike |  Other Actors
Na začátku tohoto měsíce nafotili herci Rupert Grint a Tom Felton společný photoshoot pro podzimní kolekci Band of Outsiders na nádvoří Yamashiro a v Magic Castle. Na několik fotek se podívejte níže.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Novinky od Davida Thewlise

30. srpna 2011 v 22:11 | Méry |  David Thewlis
David Thewlis sice příliš mezi novinkami není ale opak je pravdou, David je v poslední době stejně aktivní jako někteří mladí herci! Tento podzim se ukáže hned na dvou filmových festivalech a to na 'Mezinárodním Římském Filmovém Festivale' a 'Torontském Filmovém Mezinárodním Festivale'. Řekněme si ale něco blíž, po netu jsem vám poskládala hned několik informací! Asi nejzajímavější je, že na obou festivalech se budou konat premiéry Davidových nových filmů, obdivuhodné je, že na každém festivale se bude jednat o jiný film!
Filmový festival v Římě bude dokonce Davidovým filmem zahájen! Jednat se bude o snímek 'Lady', což je pravdivý romantický příběh ve kterém si kromě Davida zahraje i Michelle Yeoh. Na premiéru na tomto filmovém festivalu se dostaví obě hlavní hvězdy spolu s režisérem Lucem Bessonem. Festival v Italské metropoli se bude konat od 27.10 do 4.11.2011.
Naopak v Torontu představí David hned dva filmy, jedním je výše zmíněná 'Lady', která zde bude mít svou exklusivní světovou premiéru a druhým je snímek 'Anonymous'. Tento festival se bude konat mezi dny 8.9-18.9.2011.David Thewlis tak rozšířil řady pozvaných mezi kterými jsou například Bill Nighy, Brad Pitt nebo kapela U2.

Davidův druhý snímek 'Anonymous' je je politický thriller podporující teorii, že to byl právě Edward De Vere, hrabě z Oxfordu kdo napsal Shakespearovy hry. V pozadí filmu se odehrávají úspěchy Královny Alžběty I. a Essexské vzpouže proti ní. David však v tomto případě není jedinou Potterovskou hvězdou! V tomto filmu se ukáží i Rhys Ifans (Xenofilius Láskorád) a Jamie Campbell Bower (mladý Grindewald)
THE LADY TRAILER
ANONYMOUS TRAILER

2 disková DVD edice Relikvií smrti II

30. srpna 2011 v 20:10 | Mike |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2011)
Díky poledním zprávám, víme, že na Amazon.de si už nyní můžete objednat speciální edici všech filmů Harryho Pottera. Nyní Amazon.fr nás informuje o speciální 2 diskové edici Relikvií smrti II. Nevíme pokud je verze obalu konečná, ale podívejte se na něj níže. Díky němu se dozvídáme, že se snad brzy dočkáme nového plakátu s Voldemortem.Felton: 3. den na Fan Expo 2011 - foto

30. srpna 2011 v 7:54 | Pokacek100 |  Tom Felton
První dnešní článek se bude týkat Toma Feltona a konkrétně nových fotografií ze 3. dne Fan Expo 2011, které se konalo tento víkend v Torontu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zvu vás na svůj blog o Phelps twins

29. srpna 2011 v 21:59 | AnNe |  Oliver and James Phelps

Jistě jste si všimli mé...menší závislosti na Oliverovi a Jamesovi. ;D Už dávno jsem to chtěla udělat a tady je výsledek. Zvu vás na můj nový (boužel ještě nedokončený) blog, který je zaměřený jen na tyhle dva talentované, téměř identické herce, kteří po dobu 10 let hráli Freda a George v sérii o Harrym Potterovi. Pokud se tam chcete podívat, klikněte na ikonku vlevo. :)

Rozhovor s Emmou pro Madame Figaro

29. srpna 2011 v 20:09 | Mike |  Emma News
V novém srpnovém vydání časopisu Madame Figaro najdete kromě nové fotky Emmy, také rozhovor s ní, který byl pořízen v době, kdy v Paříži natáčela kampaň pro Lancôme. V rozhovoru mluví o svých projektech, tedy o filmech "The Perks of Being a Wallflower" a "My My Week with Marilyn", samozřejmě také o parfému, jehož se stala tváří apod. Překlad rozhovoru si díky Sarah ze stránky emmawatsonfan.net přečtěte níže.
Madame Figaro: Zdá se, že jste se silně zapojila do příprav reklami na Trésor Midnight Rose?
Emma Watson: Zdá se mi to přirozené. Za prvé, mám ráda džus, čerstvost, ovoce, zábavu a mládí. A byla jsem polichocena tím, že se přidám k Lancôme ambasadorkám jako Kate Winslet, Penelope Cruz, Julia Roberts, což jsou herečky a ženy které obdivuji. S fotografem Mariem Testino, se cítím sebejistě. Tak jsem nabídla svůj vzhled a také místa, která se mi v Paříži líbí: Le Cafe de Flore, které je pro mne ztělesněním hlavního města či knihkupectví Shakespeare and Company.

Jezdíte do Paříže často?
Ano. Mám zde přátele a rodinu. Narodila jsem se v Paříži, v Marais. Žila jsem v Maisons-Laffitte až do svých 5 let. Z matčiny strany, jsou všichni francouzi, jako malá jsem uměla dva jazyky, ale z francoužštiny jsem už všechno zapoměla!

Co, kromě francouzské módy máte ráda?
Když jdu nakupovat, je to tady. Jsem velký fanoušek Isabel Marant, A.P.C, Agnes B. nebo Chloé. Dostávají mě francouzské makarony. Jak se to řekne... Ladurée? Jsou božské.

Tom Felton na Fan Expo 2011 - videa s rozhovory

29. srpna 2011 v 16:49 | Pokacek100 |  Tom Felton
Poslední dobou se nám o Tomu Feltonovi objevuje mnoho informací a nyní přicházím z další z nich. Máme k dispozici sérii 4 videí z akce "Fan Expo 2011", které se Tom Felton účastnil. Jedná se o sérii videí, ve kterých nalezneme rozhovory právě s Feltonem na nejrůznější témata. Od Harryho Pottera, jeho dalších rolí a projektů až po osobní otázky.
(Ostatní videa neleznete v celém článku...)
Zajímavosti a perličky z rozhovoru:
• Vysvětlil, že filmy o Harry Potterovi byly natočeny v Anglii a s britskými herci na přání J.K Rowlingové. Tom prozradil, že si myslí, že právě Harry Potter zvýšil kvalitu Anglických filmů a celého filmového průmyslu v Anglii.
• Tom žertoval, že byl na konci HP v depresi. Přiznal, že je neuvěřitelně štastný za to, že mohl být součáští tohoto dokonalého projektu. S odstupem času si až uvědomil, jakou mají filmy HP sílu.
• Tom na začátku nebyl rád, za to, že musí hrát "zloducha", ale žertoval s tím. Od okolí nyní slýchá jen chválu za to, že roli zahrál jako doopravdový "zloduch".
• Tom řekl, že první casting měl s Emmou Watson. O Rupertovi řekl, že je "větší než život" a že je působivý. Daniel byl už tam obrovský. Tom byl stydlivý. Pochválil všechny své kolegy za výkony v celé sérii a hlavně Mathewa Lewise za výkon, který podal v Relikviích smrti II.
• Tom si zastěžoval na natáčení scén z famfrpálu. Prý ho bolelo pozadí a po natáčení i celý člověk. Řekl, že to bylo velice náročné, sedět na koštěti.
• Tom řekl, že James a Oliver Phelps, Matthew Lewis a Daniel Radcliffe byli velcí vtipálci i při natáčení HP. Na place byla vždy sranda. Přiznal, že mu jednou Daniel naprogramoval telefon na turečtinu a Tom z toho pak nedokázal vyjít. Smích...
• Tom okomentoval také fotomontáže, které se objevují po internetu (Draco jako Harry atd...).
O&J: Kriket pro charitu

29. srpna 2011 v 11:19 | AnNe |  Oliver and James Phelps
Opět se dvojčata zúčastnila charitativní akce. Tentokrát si zahráli kriket na pomoc potřebným z nadace Willow.
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com
Na první fotce je Oliver s teamem WackyRally v tričkách Willow_01.
Na druhé fotce je James - zkouší 'mobilní odpaliště.''