Říjen 2011


Druhý pokus se nepovedl, aneb opět to tu bude chátrat...

30. října 2011 v 12:52 | Weasley-Guys team (Pokacek 100) |  Informations
To, co teď musím napsat je velice nepříjemné, ale nedokážu už si dál nalhávat, jak to všechno zvládáme. Před nějakou dobou blog WG opustila AnNe, která tento blog založila a spolu s týmem, který se čas od času měnil ho vyvedla ke hvězdám. Poté jí blog přestal bavit a tak se rozhodla z blogu odejít. Ujal jsem se ho já, Pokacek100, s tím, že se pokusím tento skvělý blog držet na výsluní. Nechtěl jsem dovolit, aby tento blog přišel v zapomnění, jelikž si to nezaslouží. Snaha sestavit nový, funkční a 100% pracující tým byla více naž marná. Zjistil jsem, že bych měl WG nechal na výsluní, ne ho táhnout dolů. V nejlepším... se má přestat...

Hansy: Jsem rád že jsem mohl být alespoň na chvíli součástí WG, ale jak už napsal Poky - WG se spolu s nedostakem volného času adminů propadalo dolů - je mi líto že WG končí, ale je to asi nejlepší řešení, tento blog mi přirostl k srdci, ale vzhledem k tomu, že opravdu v poslední době nezvládám spojit školu a blog tak končím. Pokud byste chtěli, tak se můžete podívat na můj blog o Emmě Watson, který mi nezabírá moc volného času,díky moc za všechno :)


Všechny adminy z blogu WG naleznete na jejich blozích:

Všichni Vás rádi na svých blozích uvidíme :-)

Někdy, někde třeba na shledanou!


Nová promo Hermiony!

29. října 2011 v 18:50 | Hansy |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (2010)
Promiňte mi mou dlouhou neaktivitu, ale v poslední době nemám čas opravdu na nic - gympl mi dává zabrat.Ale teď ke článku.Na internetu se objevila Emmina nová promo fotka z photoshootu k první část Relikvií smrti, na níž je jakožto Hermiona Granger v oněch krásných červených šatech! A taky jedna nová promo still rovněž z DH1!


Rupert Grint: Videoklip k písni Lego House

28. října 2011 v 10:04 | Tyna |  Rupert Videos

Tak konečně i my přinášíme nový klip k písni Lego House, ve kterém účinkoval Rupert Grint (Ron Weasley).
Rup zde hraje posedlého fanouška Eda Sheerana.

Relikvie smrti I: Nové fotky

28. října 2011 v 9:56 | Tyna |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (2010)

Byly zveřejněny nové fotky z Relikvie smrti I. Můžete na nich vidět Dana Raddclifa (Harry Potter), Emmu Watson (Mia Grangerová) a Ruperta Grinta (Ron Weasley).

Nové promo fotky herců

28. října 2011 v 9:44 | Tyna |  Other Actors

Nové fotky herců, které bychom mohly považovat jako promo k různým filmům.
Na fotkách můžete vidět Evannu Lynch (Lenka Láskorádová), Toma Feltona (Draco Malfoy), twins Phleps (Fred a George Weasley) a Matta Lewise (Nevil Longbottom).


Krize....

27. října 2011 v 21:15 | Weasley-Guys team |  Informations
Je mi líto, že to musím napsat, ale blog WG bohužel opět prochází krizí. Málo adminů a nedostatek času těch stávajích adminů je hlavním důvodem toho, proč WG nefunguje :-( Je mi líto, že jsem se pokusil blog WG zachránit, ale postupně mám čím dál víc pocit, že zbytečně, že se to nepovedlo...
Pojďte mi, prosím, pomoct... Pojďme společně postavit WG na nohy a udržet ho tam :-)

Nová fotka Emmy z univerzity¨v Oxfordu!

21. října 2011 v 14:17 | Hansy |  Emma Candids

Objevila se nová fotka Emmy Watson (Hermiona Grangerová), kde je zachycena pravděpodobně na universitě v Oxfordu, kde momentálně studuje.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vše nejlepší, profesore Kratiknote!

17. října 2011 v 14:11 | Hansy |  Ostatní informace k HP
Dnes,17.10 oslaví své narozeniny fiktivní postava z Harry Potter ságy, učitel kouzelných formulí, ředitel Havraspárské koleje a sbormistr v Bradavicích, Filius Kratiknot! Profesora Kratiknota ve filmech ztvárnil herec Warwick Davis.Ještě jednou,vše nejlepší!

První 4-minutový nádhled na nový dokument z Relikvií Smrti!

17. října 2011 v 14:04 | Hansy |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2011)
Společnost Target vydala první 4-mintutové video z připravovaného dokumentu o natáčení obou dvou částí Relikvií Smrti. Dokument se bude jmenovat When Harry Left Hogwarts a bude představovat nové rozhovory s Rupertem Grintem, Emmou Watson, Danielem Radcliffem, Emmou Thompson (prof.Trelawneyová), Helenou Bonham Carter a dalšími... Dokument bude dostupný na Blu-ray Harry Potter a Relikvie Smrti část 2, film si můžete zakoupit v listopadu a prosinci tohoto roku. Níže si můžete pustit již zmíněnou ukázku. Zde si můžete prohlédnout hromadu scanů z tohoto videa.

Emma v restauraci - nová fotka

17. října 2011 v 6:52 | Watsonfan |  Emma Candids
Emma Watson byla před pár dny zastižena v restauraci Quod na Oxfordu. Níže si můžete prohlédnout fotku kterou nafotila jedna z fanynek Emmy.Fotka bohužel není moc kvalitní, ale alespoň něco :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nová zpráva od Emmy Watson + nová fotka!

17. října 2011 v 6:22 | Hansy |  Emma Ostatní

Emma na své oficiální stránce zveřejnila jednoduchou zprávu pro všechny svoje fanoušky a také fotku, která byla nejspíš pořízena na Oxfordu, kde Emma nyní (v říjnu) začala třetí rok vysoké školy!
Poděkování :
Pro všechny, kdo začínají nový školní rok, (omlouvám se těm, kdo jsou ve škole už nějakou dobu, Oxford začíná později).

Chci jen popřát úspěšný rok a hodně štěstí s učením.
Nejspíš o mě teď chvíli neuslyšíte, protože budu mít hodně napilno se studiem, ale chtěla jsem vás pozdravit, ahoj a mějte se :)

Doufám, že se všem líbí 'My Week with Marilyn' a budu vás informovat o 'Perks'.

S láskou Emma
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nové BD a 3D BD obaly pro Slovensko - Relikvie smrti 2.část

16. října 2011 v 18:20 | Hansy |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2011)

Ve spolupráci s distribuční společností Magic Box Slovakia HP fan server priori-incantatem.sk pokračuje v představování oficiálních HP obalů pro Slovensko, v nichž již na příští měsíc najdete letošní celosvětový kinohit Harry Potter a Relikvie Smrti II, který zakončuje velkolepou kouzelnickou fantasy sérii. Po odhalení obalu pro slovenské DVD dnes se objevily nové obaly pro BD a 3D BD. Na slovenský trh bude distribuována poslední Potterovka na Blu-ray a 3D Blu-ray discích s českými obaly. V obchodě tedy při těchto verzích hledejte podtitul Relikvie Smrti, část 2. Co se týče slovenského dabingu, ten by se měl přes český obal objevit na BD. Oba obaly přebírají původní grafiku amerických verzi.Perfektní Hermiona: DVD bonus k Relikviím smrti II.

16. října 2011 v 13:39 | Pokacek100 |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2011)
Nyní se podíváme na jednu část, která bude součástí bonusového materiálu k filmu Harry Potter a relikvie smrti II. Jedná se o část dokumentu, který nese název "Ženy Harryho Pottera". Spisovatelka J.K.Rowlingová v něm hovoří o charakteru Hermiony, o tom, jak se Emma Watson na tuto roli perfektně hodila. Hovoří o tom, jak do Hermiony vložila část sebe.

V druhé části tohoto videa, mluví Emma Watson o roli Hermiony. Dojemně také hovoří o tom, jak jí J.K. Rowling řekla po premiéře Harry Potter a vězeň z azkabanu: "You are perfect, Hermiona", což v překladu znamená "Jsi perfektní, Hermiono..." Emma mluví o tom, že to byl největší kompliment, který za ztvárnění Hermiony dostala.

Rupert Grint bude hrát ve videoklipu Eda Sheerana

16. října 2011 v 13:20 | Pokacek100 |  Rupert News
Nyní již oficiálně. Před nedávnem jsem na blogu přidával článek, ve kterém jsem avizoval, že si Rupert Grint zahraje ve videoklipu Eda Sheerana. Nyní by mělo být vše potvrzené a tak víme najisto, že Rupert videoklip k písničce "Lego House", tedy "Lego Dům". Tady je písnička, ke které tento videoklip vznikne... Líbí se Vám? Mě přijde skvělá!

WG hledá--> ČTĚTE!

16. října 2011 v 13:04 | Weasley-Guys team (Pokacek 100) |  Informations
Ahoj, jakožto hlavní admin na blogu weasley-guys.blog.cz, přicházím s článkem, ve kterém bych Vás rád obeznámil s tím, že nové WG funguje poměrně solidně, našlo si své oblíbence, funguje zatím se třemi adminy, každý den tu najdete nové informace ze světa Harryho Pottera a herců, které díky tomuto fenomenálnímu filmu známe. Leč, i přesto nám tu něco chybí, proto bych v tomto článku také chtěl vypsat vše, co na WG hledáme, a to:
1.- Nové adminy
Máš zájem stát se novým adminem týmu weasley-guys? Přihlaš se!
-->Přezdívka
-->Máš nějaké zkušenosti s blogováním?
-->Tvůj blog?
-->Proč bys chtěl/a být součástí nového WG teamu?
-->Něco o tobě?
Všem zájemcům se následně ozvu a vše probereme...
2.-Grafika pro WG
Chceš se stát grafikem blogu weasle-guys.blog.cz?
--> Přezdívka
--> Blog
-->Jaké máš zkušenosti s grafikou?
--> Dělá layoutu a vše k nim na přání?
--> Proč bys chtěl/a být grafikem WG?
3.- Povídky od Vás pro fanoušky HP
Chceš se pochlubit se svojí povídkou s tematikou Harry Potter? Napiš, my tvoji povídku přidáme k nám na blog!
--> Přezdívka
--> Blog
--> Název povídky?
--> O čem je povídka?
--> Má povídka více či jen jeden díl?

Emma v Pithsburghu...

16. října 2011 v 12:26 | Hansy |  Emma Ostatní

V době natáčení filmu The Perks of Being a Wallflower, které probíhla letos v Pittsburghu, Emma potřebovala trénovat taneční sestavy, jež jsme mohli vidět ve videu, které v zákulisí pořídilo MTV News. Na internetu se objevil článek, který odhaluje místo, na měž Emma trénovala!
Dvě ženy, Lori Javornick a Michelle Dawson po celých šest týdnů držely takřka hollywoodské tajemství. V jejich taneční akademii denně prošla spousta studentů se svými rodiči a nikdo neměl ani tušení, že ve vedlejším prázdném sále cvičí potterovská hvězda Emma Watson.

V době natáčení byla Emma a její herečtí kolegové ubytováni v pittsburghském hotelu Crowne Plaza v Bethel Park, a když její asistentka začala hledat místo, na němž by mohla nerušeně nacvičovat, narazila právě na toto taneční studio.

Ani jedna z žen o Emmě do té doby neslyšela. "Nejspíš proto jsme se jí tak zamlouvaly," řekla Michelle Dawson.

Obě Emmě slíbili, že jí pomohou dostat se do a ze studia nepozorovaně, bez fotografů a fanoušků. Informaci, že trénuje v jejich studiu zdělily jen svým partnerům - nikdo z jejich rodin, studentů ani přátel neměl o jejich slibu ani ponětí. Emma dostala i svoje osobní klíče od studia.

Když se studenti ptali, kdo to v onom prázdném studiu je, Lori Javornick a Michelle Dawson jim jednoduše řekly, že jen někdo z jejich přátel z města. Ale když jednou dorazila skupina rodičů dříve, Emma se přez ně musela dostat ven. Proto jí Lori a Michelle řekli, aby si nasadila sluneční brýle a pomohli jí nepozorovaně proklouznout pryč.

Její přítomnost zde zůstala utajena až do doby, než Emma opustila Pittsburgh. Poté bylo studentům akademie prozrazeno, že několik týdnů vlastně nevědomky pobývali v místnosti, jež sousedila se studiem, v němž trénovala Emma Watson!

"Když jsme jim to řekli, prostě tomu nemohli uvěřit," řekla Michelle Dawson.Jako poděkování Emma pozvala Michelle a Lori s její desetiletou dcerou Lauren na natáčení v Peters Township High School v Pittsburghu.

A jako extra poděkování Emmin/a hlavní newyorský/á trenér/ka odučila speciální třídu vybranách studentů pittsburghské akademie.
A nakonec tu máme fotku Em a Lauren, která se s ní potkala při tréninku.Tuto fotografii už jste měli možnost vidět v jednom dřívějším článku.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Tom: Druhý den na RingCon 2011 (Německo) - videa

16. října 2011 v 10:18 | Pokacek100 |  Tom Felton
Nyní máme jedinečnou příležist shédnout videa z akce "RingCon 2011", které se koná v Německu a účastní se jí i herec, jež se proslavil díky filmům o Harry Potterovi, kde hrál roli Draca Malfoye, Tom Felton.

Tom: Druhý den na RingCon 2011 (Německo) - fotografie

16. října 2011 v 10:11 | Pokacek100 |  Tom Felton
Již včera jsem na blog přidával fotografie z prvního dne Tomova působení na akci "RongCon 2011". Jedná se o akci, která se koná v Německu. Nyní máme k nahlédnutí fotografie z druhého dne konání této akce.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Matt Lewis zdraví české fanoušky (reklama na HP a relikvie smrti II,)

16. října 2011 v 9:59 | Pokacek100 |  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2011)
Datum vydání DVD v ČR se blíží, a proto se už vyskytují nějaké reklamy. Nyní máme k nahlédnutí nové video, ve kterém herec z Harryho Pottera, Matt Lewis, hovoří k fanouškům Harryho Pottera přímo do České republiky. Zve je, aby si v pohodlí domova vychotnali atmosféru posledního filmu o Harry Potterovi, Harry Potter a relikvie smrti II. Odkaz na video--> tady.