Alan Rickman

Alan Rickman na promítání “Die Hard”

2. srpna 2011 v 19:03 | AnNe
Alan Rickman se objevil na promítání "Die Hard" v Somerset House pro Film4 Summer Screen 30. července.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Teaser Trailer “The Boy In The Bubble”

23. července 2011 v 16:06 | AnNe
Přidávám teaser trailer k animovanému filmu "The Boy In The Bubble". Příběh vypráví Alan Rickman.

Alan Rickman: Wilton Picture

19. července 2011 v 12:19 | AnNe
Alan Rickman se zúčastnil výstavy Wilton Picture, která se koná od 7.-25. července v South Bank, Londýn.

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.

VIDEO: Alan Rickman na červeném koberci

12. července 2011 v 21:07 | Méry

Alan Rickman se 11.7.2011 zúčastnil New Yorkské premiéry k filmu Harry Potter a Relikvie Smrti - část 2, tady máte rozhovor z červeného koberce kde Alan dostává 'Světový Pohár' od MTV za nejoblíbenějí postavu Severuse Snapa s výsledným počtem 7,5 milionu hlasů. Alan zpočátku pronesl "Doufám, že je to čokoládové." ale nakonec věrnost fanoušků ocenil.Afterpárty (premiéra Londýn) : Alan Rickman

9. července 2011 v 7:57 | Méry
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Alan na 'The Independent Voices'

6. července 2011 v 21:53 | Méry

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Alan Rickman se 5.6.2011 objevil na "Independent Voices 5×15: Hacked Off with Free Speech" spolu s Mirandou Richardson (Rita Holoubková). Na fotkách můžete vidět i Rimu Horton.


Rozhovor s Alanem k Relikviím

6. července 2011 v 21:35 | Méry
Sice jsme ho sem dávali, ale v celém článku máte i překlad.
Nové fotky Alana Rickmana

4. července 2011 v 13:29 | AnNe
Objevily se nové fotky Alana Rickmana, když se byl podívat 3.7.11 na Wimbledon v Londýně, Anglie.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com.imagebam.com

Alan Rickman se vrací do divadla Seminar

3. července 2011 v 11:55 | AnNe
Objevila se informace, že Alan Rickman (Severus Snape) se vrací do divadla Seminar na podzim tohoto roku. Tuto hru režíruje Sam Gold. Zatím nebyly zveřejněny termíny představení. Alan hraje roli Leonarda. Další informace najdete na Broadway.com a Playbill.com.

Alan Rickman o Snapeovi a Harrym Potterovi

30. června 2011 v 12:09 | Mike
Alan Rickman se konečně rozpovídal o Severusovi Snapeovi a vůbec o Harrym Potterovi. Zmínil se o tom, že diskutoval před 10 lety s J.K. Rowling o Severusovi a o jeho lásce k Lily Potterové. Díky Snapeova si můžete přeložený článek přečíst níže.

Herec Alan Rickman je nejlépe známý pro jeho roli záporáka profesora Snapea v Bradavicích. "Bojoval jsem proti Harry Potterovi, ale mám rád děti," řekl.

Proč jste s rozhovorem čekal až do posledního filmu ?
Mám příliš velkou úctu k mladším čtenářům,takže nebudu kazit překvapení. Dokonce i nyní,když bylo vše napsáno,jsou děti, které jsou součástí ságy,ale viděly jen první film, protože ty další jsou pro ně příliš děsivé.

Věděl jste, tajemství Snapea od začátku?
Když jsem dostal roli, volal jsem paní Rowlingové, protože jsem potřeboval poradit, něco hlubošího o jeho charakteru , jinak bych nebyl schopen interpretovat ho přesvědčivě. Mluvili jsme o jeho charakteru, ale to hlavní stále zůstávalo tajemstvím.

Jaké jsou vaše vzpomínky za těch 10 let?
Start byl vzrušující. Studoval jsem všechny aspekty, psychologické a praktické: účes, délka šatů, make-up. Po dobu sedmi týdnů, jsem měl na sobě černé kontaktní čočky, je to jako najít starého přítele a část sebe sama.

Film po filmu, Daniel Radcliffe a další mladí herci se stali dospělími ...
Před několika měsíci jsem se šel podívat na Daniela v v muzikálu na Broadwayi. Zatímco on zpíval a tančil myslel jsem na toho11-letého chlapce, který stál s vytřeštěnýma očima před objektivem na scéně [první film], je nereálné, že Daniel, je nyní umělec a mladý muž.

Co si myslíte o tom,že David Cameron je proti používání dětí a mladistvých v reklamě?
Britové vědí, jak vychovávat své děti, bez pomoci vlády. Romány o Harrym Potterovi jsou mnohem užitečnější, než zákon, povzbuzuje děti, ke čtení a učí je například, že existují morální a politická rozhodnutí, která se musí v životě dělat, a že je lepší dát přednost společnému dobru, spíše než individuálnímu sobectví.

Nahý Alan Rickman ve filmu 'Gambit'

11. června 2011 v 21:44 | AnNe
Alan Rickman se v současné době věnuje svýmu filmu 'Gambit', kde také hraje Colin Firth nebo Cameron Diaz. Natáčení probíhá v Anglii, Londýn. Filmu by jsme měli vidět v roce 2012. Čeká na nás i neobvyklá scéna, kde bude Cameron Diaz a nahý Alan Rickman sám ve skleněné krabici. No, uvidíme, jak to bude vypadat. :D Doufám, že to bude se vtipným dyalogem, i když film je ze 60 let.

Alan Rickman: Box Nightclub

22. května 2011 v 11:09 | AnNe
Přidávám fotky s Alanem Rickmanem, jak 9. dubna 2011 opouští Box Nightclub v Soho, Londýn se svou přítelkyní Rimou Horton. V této chvili Alan pracuje na filmu "Gambit", kde hraje např. s Colinem Firthem a Cameron Diaz.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com.

Video z představení “John Gabriel Borkman”

17. dubna 2011 v 15:30 | AnNe
Přidávám video s Alanem Rickmanem z představení "John Gabriel Borkman" z minulého roku. Hrál v Dublinu, Irsko.


Alan Rickman na 30. narozeninách

3. dubna 2011 v 17:29 | AnNe
Alan Rickman (Severus Snape) se zúčastnil oslavy 30. narozenin Tricycle Theatre v Londýně. Mezi zúčasněnými můžete vidět i Billa Nighty, který si v potterovkách zahrál ministra Brouska (7.díl)imagebam.com imagebam.com imagebam.com. .

Alan se zúčastnil protestu v Londýně

3. dubna 2011 v 12:39 | AnNe
Je vidět, že Alanovi není politika Británie ukradená. 26. března byl viděn na protestu v Londýně, kde se sešlo okolo 250.000 lidí! Protestovali za veřejné výdaje. Mnoho pracovníků se propustí a staří lidé půjdou do důchodu ještě déle. Na protestu byl se svou partnerkou Rima Horton a kamarádkou Lindsay Duncan.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com. .

Alan Rickman si zahraje v komedii Gambit

23. března 2011 v 21:49 | AnNe
Alan Rickman dnes potvrdil, že si zahraje v komedii z roku 1966 - Gambit. V tomto filmu by si měli dále zahrát: Colin Firth a Cameron Diaz, režie: Michael Hoffman, scénář: Coen Brothers. Natáčení filmu by mělo začít někdy v květnu, konkrétní datum se ještě neobjevil, ale jak se objeví- hned vás budeme informovat. :)Alan Rickman na Son Jung Wan Fall 2011

23. února 2011 v 15:55 | Michal
Herec Alan Rickman se zúčastnil módní show Son Jung Wan Fall 2011 během Mercedes-Benz Fashion Week v ateliéru v Lincoln Centre v New York City 17. února 2011. Na fotkách ho můžete vidět s jeho dlouholetou partnerkou Rimou Horton.
.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Všechno nejlepší Alan Rickman

21. února 2011 v 14:19 | Michal
Another Actor
Dnes 21. února 2011 slaví své 65. narozeniny britský herec Alan Rockman, který ztvárnil postavu profesora lektvarů (později obrany proti černé magii) a Zmijozelského, později i Bradavického ředitele Severuse Snapea ve vešech filmech o Harrym Potterovi. Kromě toho si zahrál i ve filmech jako je Láska nebeská, Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street, Rozum a cit, Parfém: Příběh vraha nebo Smrtonosná past. Přejeme mu všechno nejlepší a hodně hereckých příležitostí.
Oddělovač
Weasley-guys.blog.cz
Oddělovač

Alan: Otevření divadla BAM

17. ledna 2011 v 20:09 | AnNe
Another Actor
Alan Rickman se objevil na otevírání divadla BAM společně se svými kolegy z divadelní hry. Jednou z nich je Fiona Shaw, kterou znáte z H jako tetu Petunii. Druhá herečka se jmenuje Lindsay Duncan.


Oddělovač
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Oddělovač

Alan Rickman a Fiona Shaw: manželé v divadelní hře

7. ledna 2011 v 16:13 | AnNe
Another Actor

Dnes večer bude mít v newyorské brooklynské akademii hudby americkou premiéru divadelní hra Henrika Ibsena John Gabriel Borkman, v níž se představí dvojice potter-herců - AlanRickman (Severus Snape) a Fiona Shawová (teta Petunie). Alan Rickman ztvární titulní postavu hry, Fiona Shawová jeho manželku. Rickmanovu švagrovou, dvojče jeho manželky, ztvárňuje jedna z nemnohých špiček britské herecké scény, která si nikdy nezahrála v žádné potterovky, LindsayDuncanová (vidět jsme ji mohli například. ve filmu Alenka v říši divů, zda v historickém seriálu Řím). Madel si při příležitosti propagace divadelní hry nenechaly ujít příležitost zeptat se jí, jaký je to pocit, neúčinkuje v potterovkách. Lindsay se smíchem odvětila: "... i já bych chtěla vědět proč. Děkuji vám, že jste vynesli tuto otázku na světlo. Ne že bych byla zatrpklá, jsem jenzvědavá. Musím konstatovat, že většina lidí mé generace v potterovkách účinkovala, jen já ne. "
Oddělovač
Foto tria:
Weasley-Guys.blog.cz
Oddělovač
 
 

Reklama