Bonnie Wright

Bonnie Wright: Bude se vdávat

12. října 2011 v 19:56 | Tyna
Už jste to slyšeli. Objevily se správy, že se Bonnie zasnoubila s Jamim C. Bowerem. Tahle správa není ninaj čerstvá, ale jak bývá u mě, vždy se vše dozvím až na poslední chvíli.


Jejím vyvoleným není nikdo jiný než kolega z čarodějnické série, Jamie Campbell Bower (22) neboli filmový Gellart Grindlewald! Pár spolu sice randí teprve rok, přesto však ani jeden z herců nepochybuje o tom, že nastal pravý čas na svatbu!

"Jsem zasnoubený. Jsem velmi šťastný. Je to nádherný pocit, zažívám opravdu krásné období," svěřuje se Jamie a nadšení neskrývá ani Bonnie (20): "Jamie je úžasný, těším se na naši svatbu."

O tom, jak jejich "Big Day" bude probíhat ovšem zatím mluvit nechtějí. "Zatím jsme ve fázi plánování a ještě přesně nevíme, kdy, jak a kde bude svatba probíhat," říká herec, který si mimo jiné zahrál i v sáze Twilight.

Pár se poznal na natáčení posledního dílu Bradavické série, Harry Potter a relikvie smrti a podle jejich slov to byla láska na první pohled.

Bonnie Wright fotila pro magazín The Independent

12. října 2011 v 13:01 | Pokacek100
Bonnie Wright nafotila exklusivní fotografie pro britský magazín The Independent. Jedná se o velice zajímavé fotografie. Bonnie fotila spolu s modelkou Tali Lennox a zpěvačkou Rita Ora v Londýně.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bonnie v zákulisí filmu Filozofové

30. září 2011 v 18:02 | Pokacek100
O tom, že Bonnie Wright na jaře letošního roku natáčela v Indonésii film Filozofové, jsme nas blogu juž psali. To, že natáčení tohoto filmu jí dosti zkomplikovalo účast na propagačních akcích posledního dílu, Harry Potter a relikvie smrti II., také víte, ale nevíte, že se nám nyní objevilo nové video. Jedná se o poměrně krátké, sestříhané video z natáčení Filozofů.

Bonnie Wright na akci "Artists for Women for Women International" (2011)

29. září 2011 v 21:48 | Pokacek100
Bonnie Wright, se zůčastnila akce, která má poněkud delší název - jmenuje se: "Artists for Women for Women International". Tato akci se konala 27.9.2011, tedy v úterý v Londýně (Gagosian Gallery). Jedná se o menší, soukromou výstavu. Tato výstava se skládá z děl slavných a úspěšných umělců dnešní i dřívější doby. Bonnie se této jistě krásné výstavy neúčastnila sama. Doprovod jí dělala její maminka, Sheila Teagu. Oběma to moc slušelo takže si myslím, že i když máme k dispozici jen dvě fotografie, stojí za to.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nové fotky Bonnie z Galerie Gagosian!

28. září 2011 v 10:17 | Hansy
Bonnie Wright zamířila spolu s její matkou na výstavu do britské galerie Gagosian, na výstavu předních světových výtvarníků, zaměřenou převážně pro ženy. Objevily se nové fotky Bonnie z této výstavy. Na jedné je Bonnie sama, na druhé i se svou matkou Sheilou.
imagebam.com imagebam.com

Bonnie Wright ve filmu Filozofové (video)

25. září 2011 v 9:29 | Pokacek100
Na jaře a v létě roku 2011 natáčela naše Bonnie Wright film Filozofové. Bonnie v tomto filmu hraje po boku Freddie Stroma (Cormac McLaggen). Natáčení tohoto filmu dost ovlivnilo účast Bonnie na propagačních akcích Harry Potter a Relikvie smrti část II. Nyní se objevilo kratší video právě z filmu Filozofové. Objevilo se s velkým předstihem, jelikož film by měl vyjít až příští rok.

Nové scany z HauteMuse

29. srpna 2011 v 8:39 | Mike
Objevily se nové scany z HauteMuse (některé nově v HQ), na kterých mimo jiné najdete taky celý rozhovor, kde Bonnie diskutovala o její práci v sérii Harryho Pottera, jako součást propagace Relikvie smrti: část 2, že se chystá natočit The Philosophers, jehož natáčení začalo téměř před dvěma týdny, a taky o její budoucnosti jako herec a režisér. Bonnie také mluví o tom, jak moc její život ovlivnila móda, jak moc miluje účast na focení a vzácné příležitosti, jako je třeba ta, kdy se na začátku tohoto roku zúčastnila jako modelka na London Fashion Week.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

"Momentkové video" s Bonnie Wright

19. srpna 2011 v 18:49 | Pokacek100
Poté, co jsem shlédl toto video, jsem si řekl, že určitě stojí za to, doporučit ho i Vám! Je velice zajímavé...

Bonnie: scany z HauteMuse

14. srpna 2011 v 19:59 | Mike
Dnes byla zveřejněna řada nových snímků z Bonniina photoshootu pro srpnové vydání časopisu HauteMuse. Bonnie se také objeví na obálce časopisu pro Blízký východ, ktery vyjde 19.srpna a má funkci propagovat Bonnie a 2.část Relikvií Smrti.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Nové fotky Bonnie z Indonésie

12. srpna 2011 v 20:49 | Mike
Objevila se spousta fotek Bonnie s fanoušky z Indonésie, kde teš natáčí film The Philosophers. Akorát předposlední fotka je z The Philosopher's farewell party a ta psolední ze setkání s Indonéským prezidentem.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Bonnie Wright: Haute Muse magazine

5. srpna 2011 v 20:09 | AnNe
Časopis vyjde v Británii 10. srpna a v USA 17. srpna. Víc datumů pro jiné země se neví.
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Nová fotka Bonnie a Jamieho

2. srpna 2011 v 18:50 | AnNe

První fotky z natáčení The Philosophers

31. července 2011 v 20:49 | Mike
Byly zveřejněny první fotky z nového filmu, který Bonnie natáčí v Indonesii, The Philosophers. Sice jsou to pouze behind-the-scenes fotky, ale i tak je určitě na co se podívat.Pod fotkami si přečtěte o čem film bude.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com.imagebam.com imagebam.com
"Je to americký film na mezinárodní škole v Jakartě, v podstatě drama, které se ke konci mění v psychologický thiller," vysvětluje. "Je to poslední filozofická třída střední školy a mají velmi zvráceného učitele, který představuje hodiny na základě myšlenkových experimentů. Jeho nápad je když se nukleární bomba chystá vybuchnout a je zde bunkr, který je určen pouze pro deset lidí. A nás je 21, včetně něho. Takže v podstatě jsou přátelé proti sobě a jsou velmi testováni při tom, kdo koho vybere."

Bonnie by byla skvělou volbou do prequelu Sexu ve městě

31. července 2011 v 20:39 | Mike
Znáte seriál Sex ve městě? Pokud ano,tak čtěte. Možná víte, že by se měl natáčet "prequel" tohoto seriálu a to z doby, než se Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda staly milovnicemi sexu, značkových bot a prostě všeho, jak je dnes známe. Začátkem tohoto týdne časopis Grazia zveřejnil článek o tom, kdo by tyto čtyři hlavní postavy měl hrát, avšak producenti tento článek popřeli s tím, že ještě nemají jasno. A já jsem na internetu objevila stránku, která doporučila čtyři herečky a mezi nimi je i Bonnie Wright! Oficiální text najdete zde.
Miranda - Myslíme si, že modelka, která se stala herečkou, Lily Cole, by mladou Mirandu zahrála naprosto dokonale, ale vypadá moudře a oni nemohli vypadat odlišně, takže si nemyslíme, že by to mohlo fungovat. V opačném případě si myslíme, že Bonnie Wright (která hraje Ginny Weasley v Harrym Potterovi) by mohla být dobrá volba obsazení. Nyní je volná od kouzelnického závazku a mohla by ukázat své herecké schopnosti tím, že by hrála někoho úplně jiného ... politicky nakloněnou, upovídanou Mirandu!

Bonnie a Jamie na Closing Party

30. července 2011 v 20:29 | Mike
Na internet se dostaly dosud neviděné fotky Bonnie a Jamieho z doby, kdy se zúčastnili oficiální zakončovací party pro Britské módní rady s další modely z NY a Sony Music podporovaný Tanqueray No. TEN a Icenberg Vodka v Paint, Millbank Tower. 4 HQ fotky naleznete níže.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com.imagebam.com

HQ fotky Bonnie z pořadu Loose Woman

29. července 2011 v 12:19 | Mike
Někdy koncem května jsme mohli Bonnie vidět v pořadu Loose Women na stanici ITV. Bonnie mluvila o svých nadcházejících projektech a o konci Harryho Pottera. 14 fotek v HQ rozlišení najdete níže. Na video z tohoto pořadu se podívejte tady.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com.

Bonnie Wright a její kroky za kamerou

23. července 2011 v 12:28 | Pokacek100
Herečka Bonnie Wright, známá jako Ginny Weasley z filmů o Harry Potterovi se nyní vrhá na novou dráhu. Zažívá totiž svůj první režijní debut v rámci své univerzity. Její film nese název Separate We Come, Separate We Go a měl by mít premiéru v roce 2012. Film bude představen na Graduate BAFTAS. Jedná se o absolventský film. Oficiální stránky tohoto filmu naleznete zde.
Bonnie Wright k filmu řekla toto: "Jsem vlastně ve fázi psaní scénáře ke kratšímu filmu, který budu režírovat v našem posledním roce na univerzitě. Těším se na to. Bude to vzrušující. Je to úplně nové, ale je to v podstatě o vztahu mezi matkou a dcerou. Matka s dcerkou žijí v jedné oblasti v Anglii, v East Sussexu. To je řídce osídlená oblast zvaná Romney Marsh. Je to velmi zajímavá oblast, kde jsem sama vyrůstala. Je to velmi deprimující, docela bizarní oblast. Takže, je to v postatě film o této oblasti Anglie. Doopravdy se moc těším. Myslím si, že to bude nová zkušenost."

Nová fotka Bonnie z Indonésie

21. července 2011 v 19:59 | Mike
Jak někteří víme Bonnie momentálně natáčí v Indonésii film The Philosophers. Níže se můžete podívat na její fotku zřejmě s fanouškem právě z Indonésie, která byla vyfoena včera.

Nové fotky Bonnie pro Empire magazine

21. července 2011 v 19:49 | Mike
Trochu opožděne, ale přeci tu máme nové fotky Bonnie Wright pro Empire Magazine, v kterém jste našli speciál o konci HP ságy a také photoshooty herců.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com.imagebam.com

Nové Stills fotky s Bonnie z filmu Sweat

21. července 2011 v 19:39 | Mike
Objevily se nové Stills fotky s Bonnie Wright z krátkého filmu Sweat, který je součástí filmu Geography of the Hapless Heart.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com.imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama