Matthew Lewis

Matthew Lewis: rozhovor pro talkSPORT

7. září 2011 v 16:29 | AnNe
Matthew Lewis podal rozhovor pro talkSPORT před začátkem utkání Leeds vs Wigan na konci sprna. Mluvil o rugby a o Hatty Potterovi. Rozhovor nejde vložit, tak ho najdete

Tady

Matthew s přítelkyní (?)

22. srpna 2011 v 14:04 | AnNe

Matthew Lewis: Today Show Australie

13. srpna 2011 v 18:09 | AnNe


Video: Matthew v Sydney

19. července 2011 v 18:44 | Méry
19.7.2011 se Matthew Lewis zučastnil výstavy v Australském Sydney v tamním muzeu 'Powerhouse' - fotky z výstavy nejdete ZDE.
Několik z Mattových citací: "Přinesl jsem Nevillovu hůlku a taky je tu pár jeho kostýmů. Jsou tady také mandragory, které si můžete vyzkoušet přesadit- doufejme, že neomdlíte jako Neville."
Také se nechal slyšet, že raději pozoruje kostými jiných postav "Protože, můžu jít a prohlédnout si ty věci jako fanoušek."

Matthew na výstavě v Austalském Sydney (19.7.2011)

19. července 2011 v 18:34 | Méry

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Matthew Lewis odpovídá na dotazy facebook fanoušků

19. července 2011 v 12:15 | AnNe

Video najdeš zde.

Matthew Lewis v Chicagu

18. července 2011 v 19:09 | Mike
Poslední zastávkou Matthewa Lewise ve Spojených státech, kde propagoval Relikvie smrti II, byla v Chicagu minulý pátek, kde překvapil diváky připravené na poslední díl celé série. Na pár fotk Matta z divadla se můžete podívat níže. Matt také diskutoval s ChicagoParents o jeho prác na osmém filmu o HP. Jeho uplně poslední zastávkou kvůli propagaci byla dnes ráno Australského času v Sydney. Videa v celém článku.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com.imagebam.com

Matthew Lewis navštívil New.Music.Live

14. července 2011 v 21:40 | AnNe
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Portrait z propagování v Torontu

14. července 2011 v 21:33 | AnNe
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Matthew Lewis propagoval v Torontu, Kanada

14. července 2011 v 21:19 | AnNe
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com.imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Matthew Lewis:"Ralph Fiennes mě děsil!"

8. července 2011 v 21:26 | Méry


PŘEKLAD:

Matthew Lewis o Nevillovi a o scénách v Relikviích smrti II

29. června 2011 v 13:49 | Mike
Herec Matthew Lewis (Neville Longbottom) poskytl rozhovor o Nevillovi, hlavně o vývoji jeho charakteru a o scénách v Relikviích smrti II, kde vystupuje jako vůdce a ne jako ustrašený klučina, kterého známe z prvních filmů. Níže máte můj nedoslovný překlad. Snad to nejdůležitější tam je :D.

Neville je jedním z nejvíce úžasných postav v knihách. Mohl být vyvoleným místo Harry. Věděli, že ovlivňují to, jak jste ho hrál?
ML: No, myslím, že ne v prvních dnech. Nečetl jsem pátou knihu, jelikož nebyla vydána v době, kdy jsem hrál Nevilla Longbottoma v prvních filmech, takže to není něco, čeho jsem si byl opravdu vědom. Pak jsem se rozhodl si ji přečíst poté, co byly vydány nové knihy, a pak si uvědomíte, jak důležitá je vaše postava, i to co by mohlo být rozhodující. Jo, to bylo zajímavé. Nemyslím si, že Neville si byl vědom těch všech věcí. Myslím, že je obyčejný člověk, který se zapojí do této absurdní situace. Harry je hrdina, a Neville není. Je to jen průměrný kluk. Myslím, že je docela roztomilý. Líbí se mi myšlenka, že si opravdu není vědom všech těchto proroctví a věcí, a jak důležité a zvláštní ve skutečnosti jsou. Dostává se do toho.

Dělá to, co si myslí, že je správné, bez ohledu na chaos kolem sebe?
ML: Přesně tak, přesně tak. To je pěkná věc. Má úžasné srdce a odvahu, a nemá žádný zájem o politiku. Prostě chce zůstat věrný svým přátelům a udělat správnou věc.

Vypadal spíše jako student z Mrzimoru, když jste se poprvé s ním setkal. Ve finále filmu, přijde si na chvíli jako z Nebelvíru?
ML: Je divné, že to ​​Jo [J.K. Rowlingová] učinila, když psala postavu. Všichni si mysleli, "No, proč je v Nebelvíru?", a to jen dokazuje, že nemusíte být perfektní. Nemusíte být Brad Pitt nebo dvojník hrdiny, jen byl odvážný a pomohli svým přátelům, opravdu. Myslím, že každýho se to může týkat jiným způsobem, obzvláště návrat do školních dnů. Stejně jako jsem nebyl ve fotbalovém týmu na škole nebo co, ale to nevadí. Můžete to ještě změnit. ... On sleduje Harryho. Učil se od Harryho. Jsou si velmi podobní v tom, co se stalo v jejich minulosti, a myslím, že dostal hodně inspirace od Harryho, a to zejména ve filmech 5 a 6. A teď jen vstoupil do role Harryho, zatímco byl pryč. Změnil se hodně. Ušel dlouhou cestu.

Můžeme ho vidět jako vůdce armády?
ML: Je tu několik krásných chvil, kdy profesorka Minerva McGonagallová rozdává pokyny a Neville má za úkol, vzít si svou skupinou vojáků, a jít. Je to docela cool věc. Neville je lídrem v tomto filmu. Existuje několik okamžiků v komnatě nejvyšší potřeby, kdy zde odpočívá se zbytkem Brumbálovy armády, kde můžeme Nevilla opravdu vidět jako vůdce odporu, který poučuje žáky, co mají dělat, kam mají jít. Vypadá jako zbitý, otlučený veterán.

Jaká byl vaše nejoblíbenější část při natáčení posledního filmu?
ML: Všechny sekvence bitvy byly prostě úžasné. Dělat akrobatické kousky a podobně není něco, co se provozuje každý den. A práce s výbušninami a pobíhání, střílení kouzel a používání meče a další věci - není něco, co děláte pokaždé. Takže to byla jen taková legrace, přijít do práce a být schopen udělat tohle všechno a flákat se a bavit se.

Nejnáročnější část?
ML: Dostal jsem pár scén s Ralphem Fiennesem, které byly dost děsivé, protože je prostě tak dobrý v tom, co dělá. Je tak dobrý v hraní Voldemorta a je to divný pocit s ním na place. Mohu vám říci, že to vám pomůže dostat se do charakteru. Ale ve stejnou dobu, jsem byl vyděšený! Byla jsem nervózní. Přemýšlel jsem, "Páni, to je Ralph Fiennes. Jak úžasný herec, a můžu mít tuto scénu s ním. "Ale já jsem si to užil, víš. To je to, co jsem dostal od herectví - tlačit na sebe a zjistit, jestli mohu dělat tyto věci.

Všechno nejlepší Matthew Lewis

27. června 2011 v 15:39 | Mike
Dnes 27. června 2011 oslaví své 22. narozeniny herec Matthew Lewis, který ztvárnil postavu Nebelvírského studenta Nevilla Longbottoma. Kromě Harryho Pottera už bohužel v žádném známém filmu nehrál. Takže přejem všechno nejlepší a hodně úspěchů ve své kariéře.

Matthew Lewis na premiéře v Torontu

26. června 2011 v 20:09 | Mike
V Torontu se bude konat VIP premiéra finálních Relikvií Smrti II již 12. července. Fanoušci, kteří vyhráli lístky nebo k nim nějakým šikovným způsobem přišli, mají možnost setkat se s Matthewem Lewisem, jehož účast na tomto promítání potvrdili Warner Bros. Lístek zahrnuje účast na červeném koberci před kinosálem, čtyři lístky jsou vyhrazeny na párty po promítání a další čtyři šťastlivci dokonce vyhrávají i ubytování v hotelových pokojích.

Rozhovor s Matthewem Lewisem pro Empire

30. května 2011 v 14:39 | Mike
Matthew Lewis diskutoval v novém rozhovoru pro Empire Magazine o dramatické změně charakteru Nevilla Longbottoma od prvních filmů až do finále, jaký vliv měl režisér David Yates na něj jako herce a na filmy obecně. Jelikož sem video nejde vložit tak ho najdete tady společně s rozhovorem v angličtině.

Matthew Lewis: rozhovor pro Liverpool Echo

16. května 2011 v 22:41 | AnNe
Matthew Lewis poskytl rozhovor pro Liverpool Echo. Mluvil hlavně o HP7 část 2 a o jeho nové divadelní hře jménem Verdikt, která momentálně 'cestuje' po Velké Británii. Níž jsem vám přeložila pár úryvků z rozhovoru.

''Jsem velmi šťastný, že jsem v posledním filmu jeden, který je nejvýraznější. Neville bude velmi potlučený, ale je docela odolný a odmítá ustoupit a tam jsou nějaké vážně pěkné okamžiky pro něj v tomto roce.''

''Těším se na turné a jsem docela nadšený z mé budoucnosti, protože Harry Potter byl můj hlavní projekt pro tak dlouhou dobu, takže jsem trošku nervozní z mé budoucnosti.''

''Ale měl jsem práci na Verdiktu a byla to legrace. Vážně jsem si to užil. Mám k sobě trochu víc důvěry, že tam můžu jít a dělat další věci.''

''Nebudu lhát,'' říká. ''Nejsem divadelní herec a je to opravdu těžká práce.''

Matthew Lewis propůjčil svůj hlas Nevillovi ve hře HP7: část II

12. května 2011 v 19:49 | Michal
Dalším hercem, který propůjčil hlas své postavě ve videohře Harry Potter a Relikvie smrti: část II, je Matthew Lewis. Svůj hlas propůjčil Nevillovi Longbottomovi a tím se připojil k herům jako jsou Evanna Lynch, Devon Murray a Rupert Grint.

Nová twitter fotka by Matthew Lewis

2. května 2011 v 15:29 | AnNe
Asi si budete říkat, že jsem twitter maniak, ale tak nevadí. :D Před 25ti minutami Matthew Lewis zveřejnil novou fotku, ke které napsal jednoduchý komentář:,,Yorkshire vs. Derbyshire @ Headingley při sluníčku. Je dobré být zase doma!''

Nová twitter fotka Matthewa

29. dubna 2011 v 23:44 | AnNe

Před 15ti minutami Matthew Lewis zveřejnil na svém twitter účtu novou fotku. Jako pro každého správného brita je dnes významný den - svatba Williama a Kate. Jeho přeložený komentář: Kompletně s červenýma očima a vlasy z 50 let 19 století, zde jsem se šťastným párem.

Nový rozhovor pro The Yorkshire Post

21. dubna 2011 v 9:49 | AnNe
Již minulý týden stránka The Yorkshire Post aktualizovala svou stránku novým rozhovorem s Mattem Lewisem. Matt hraje v divadelní hře Verdikt společně s Susan Penhaligon a Roberem Duncanem. Lewis se neubrání pocitu, že se musel naučit zcela nový způsob hraní od nuly. ''Divadlo vyžaduje mnohem větší výkon než film. Byla to výzva a chtěl jsem dokázat, že jsem nejsem jen Neville Longbottam.'' Dále se rozpovídal o své herecké kvalitě.''Nejsem přesvědčen, že jsem dobrý herec, kterého jste potkali. Jsem velmi kritický. Zejména proto, že jsem herectví začínal s Harry
Potterem a rozvíjel jsem se v průběhu let. Šel jsem na premiéry a byl tam vždycky šum, ale nesnášel jsem sebe na obrazovce. Pokaždé když vyšel nový film, už jsme natáčeli další a já vážně nikdy nechtěl podívat se zpět, protože jsem si vždycky myslel, že jsem to mohl zahrát lépe. Dostanu 'knocked-back' z konkurzů, ale učím se mít víc víry v sobě samém. Někteří herci se stanou slavnými pomocí fenoménů jako je Harry Potter a pokud stejně takový úspěch nepříjde znovu, nechtějí jít dál. Takový pocit jsem měl. Pokud nemáte film každý rok, je to fajn. Učím se, dělám něco při čemž se cítím dobře, mám peníze k zaplacení hypotéky a mám na benzín do auta - budu šťastný.''
 
 

Reklama